На Старосамбірщині голодують через розбиту дорогу

17:06 16 липня 2020 р.

Фото до новини

Селяни 11 гірських сіл Старосамбірського району Львівщині роками домагаються ремонту 17 кілометрів дороги, яка їх з’єднує. Цього разу вдалися до крайніх заходів – перекрили трасу “Львів – Ужгород” та оголосили голодування,

Про це інформує Еспресо-Захід, пише Щоденний Львів.

З биття церковних дзвонів в храмах 11 сіл Старосамбірщини та з Божественної Літургії на підтримку людей, які вимагають ремонту дороги “Стрілки-Мшанець”, сьогодні, 16 липня, розпочався четвертий день мирної акції протесту селян. Мешканці Старосамбірського району від 13 липня блокують трасу міжнародного значення “Львів – Ужгород” біля селища Стрілки, домагаючись ремонту 17 км місцевої дороги.

Шлях “Мшанець – Стрілки” з’єднує ці 11 сіл і сполучає половину ОТГ з опорною школою, опорною лікарнею, центром і в принципі з цивілізацією. Четверо учасників акції протесту – місцевий священик УГКЦ Роман Гром, а також парафіянки Ганна Гудз, Надія Яворська й Оксана Паращук – оголосили голодування. 

Селяни щопівгодини пропускають одну машину, поза чергою дозволяють проїхати автомобілям екстрених служб і машинам з малими дітьми. А також періодично нагадують водіям про два об’їзди місця проведення акції та ведуть прямий ефір з місця протесту на facebook-сторінці Дорога Мшанець-Стрілки

Вимоги людей прості: негайно відремонтувати 4,25 км дороги й виділити кошти на ремонт решти 13 кілометрів. Саме це пообіцяли їм представники місцевої влади три тижні тому, після того, як селяни шість днів безперервно проводили акцію протесту. Обіцянок виконано не було, відтак протест відновили.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів