Аудитори виявили в аеропорту «Львів» фінансові порушення на 2,9 млн гривень

09:30 28 квітня 2017 р.

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» безпідставно сплатило замість інших осіб понад 600 тисяч гривень за комунальні послуги й переплатило більш як 300 тисяч гривень підрядникам за будівельні роботи.

Про це повідомили в Державній аудиторській службі України. У ній також поінформували: «Фахівці апарату Західного офісу Держаудитслужби під час ревізії на державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» виявили фінансові порушення на загальну суму 2,9 млн. гривень. Зокрема, посадові особи аеропорту необґрунтовано застосовували знижувальні коефіцієнти до граничних ставок аеропортових зборів одному з авіаперевізників, що призвело до втрати доходів на суму більш як 630 тисяч гривень.

«Також упродовж трьох років підприємство безпідставно сплачувало за комунальні послуги, які спожили особи, що проживали в гуртожитку-профілакторії аеропорту. Через це зайво витрачено понад 634 тисячі гривень», – йдеться також у повідомленні.

«Ще 301 тисячу гривень зайво сплачено підрядним організаціям, які завищили обсяги виконаних будівельних робіт, встановлені будівельні норми тощо. Окрім того, підприємство безпідставно переказало майже 214 тисяч гривень єдиного внеску на виплати, що компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період», – розповіли також у Держаудитслужбі.

«2015 року аеропорт всупереч законодавству без проведення відповідних процедур закупівлі придбав послуги з прибирання та догляду прилеглої території нового терміналу на загальну суму 1,1 млн. гривень. За недотримання законодавства на посадових осіб підприємства складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано до Управління Служби безпеки України у Львівській області», – поінформували також у прес-службі Державної аудиторської служби України.

dailylviv.com

До теми

23:03 17 січня 2021 р.

П'ять способів перешкодити споживачам газу перейти до нового постачальника

Зв’язка "облгаз – облгаз-збут" заважає споживачам переходити на нових постачальників. Поширені схеми тиску на клієнтів: виявлення невідповідності нормам газового обладнання, нарахування сумнівних боргів або залякування відключенням газу.

Рубрика: Економіка

15:00 17 січня 2021 р.

Верховна Рада має обмежити тариф на транспортування газу не більше 1,79 грн за кубометр, - прем'єр-міністр

В Україні хочуть обмежити тариф на розподіл газу до рівня не вище 1,79 гривні за кубічний метр. Відповідну ініціативу має схвалити Верховна рада.

Рубрика: Економіка

14:49 17 січня 2021 р.

Кабмін завтра обмежить ціну на газ для населення до 6,99 грн за кубометр. До кінця карантину або 31 березня

Кабінет міністрів на засіданні в понеділок, 18 січня, планує обмежити ціну на газ для населення до 6,99 гривні за кубометр. Це рішення буде діяти до кінця карантину або до 31 березня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу