Аудит доріг Львова робить французький інженер, - "Львівавтодор" | Новини Львова

Аудит доріг Львова робить французький інженер, - "Львівавтодор"

12:04 21 березня 2017 р.

  • 1

Розпочато аудит доріг, замовником ремонтних робіт на яких був ЛКП «Львівавтодор».

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«По наших дорогах ми вже почали аудит. Дорога передасться нам в експлуатацію лише тоді, коли будуть виправлені недоліки, які зафіксувала комісія з перевірки. У нас це перевіряє французький інженер, який підписує рахунки. Є багато допрацювань, які ми не завершили минулого року. Тому недоліки, які були виявлені минулого року будуть виправлені у 2017 році», - поділився Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор».

За його словами, найбільшим ворогом доріг є вода і понаднормова експлуатація. Якщо забрати з дороги воду і слідкувати за правильною експлуатацією, то проблем зі станом доріг було б значно менше.

«Дороги, де не проводився капітальний ремонт, в поганому стані. З кожної дороги потрібно вивести воду. Також ми отримали в спадок дороги, які не буди розраховані на таку експлуатацію, яка здійснюється на сьогоднішній день у Львові. На тих вулицях постійно стоїть вода, бо коли вони будувалися, ніхто не думав про систему водовідведення.

Якщо взяти, до прикладу, вул. Зелену, там на деяких ділянках, по кілометру, немає водовідведення. Зрозуміло, що ця ділянка дороги буде сипатися і ніякі ямкові ремонти не допоможуть. Тому треба крок за кроком, проводити капітальні ремонти доріг, встановлювати систему водовідведення і слідкувати за експлуатацією. Така реформа довга в часі і потребує значних коштів», – додав Олег Береза.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Tereshko

18:19 21 березня 2017 р.

Відповісти

Пані Олю , якщо каже колишній юрист Олег: француз то однозначно дороги перевіряє громадянин Франції . А решта то таке -:))

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

13:18 10 липня 2020 р.

Мерія звинуватила архітекторів у потворному будівництві і хоче позбавити їх ліцензій

Сьогодні на виконавчому комітеті заслухали інформацію про будівництво на вул. Личаківській, де презентована на виконавчому комітеті візуалізація проекту не відповідала дійсності.

Рубрика: Економіка