Аудит доріг Львова робить французький інженер, - "Львівавтодор"

12:04 21 березня 2017 р.

  • 1

Розпочато аудит доріг, замовником ремонтних робіт на яких був ЛКП «Львівавтодор».

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«По наших дорогах ми вже почали аудит. Дорога передасться нам в експлуатацію лише тоді, коли будуть виправлені недоліки, які зафіксувала комісія з перевірки. У нас це перевіряє французький інженер, який підписує рахунки. Є багато допрацювань, які ми не завершили минулого року. Тому недоліки, які були виявлені минулого року будуть виправлені у 2017 році», - поділився Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор».

За його словами, найбільшим ворогом доріг є вода і понаднормова експлуатація. Якщо забрати з дороги воду і слідкувати за правильною експлуатацією, то проблем зі станом доріг було б значно менше.

«Дороги, де не проводився капітальний ремонт, в поганому стані. З кожної дороги потрібно вивести воду. Також ми отримали в спадок дороги, які не буди розраховані на таку експлуатацію, яка здійснюється на сьогоднішній день у Львові. На тих вулицях постійно стоїть вода, бо коли вони будувалися, ніхто не думав про систему водовідведення.

Якщо взяти, до прикладу, вул. Зелену, там на деяких ділянках, по кілометру, немає водовідведення. Зрозуміло, що ця ділянка дороги буде сипатися і ніякі ямкові ремонти не допоможуть. Тому треба крок за кроком, проводити капітальні ремонти доріг, встановлювати систему водовідведення і слідкувати за експлуатацією. Така реформа довга в часі і потребує значних коштів», – додав Олег Береза.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Tereshko

18:19 21 березня 2017 р.

Відповісти

Пані Олю , якщо каже колишній юрист Олег: француз то однозначно дороги перевіряє громадянин Франції . А решта то таке -:))

До теми

16:12 28 березня 2020 р.

Сьогодні поклали асфальт на дорозі Рава-Руська-Судова Вишня

Сьогодні завершено влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С142003 Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня), що в Яворівському районі.

Рубрика: Економіка

13:51 27 березня 2020 р.

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу