Аудит доріг Львова робить французький інженер, - "Львівавтодор"

12:04 21 березня 2017 р.

Розпочато аудит доріг, замовником ремонтних робіт на яких був ЛКП «Львівавтодор».

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«По наших дорогах ми вже почали аудит. Дорога передасться нам в експлуатацію лише тоді, коли будуть виправлені недоліки, які зафіксувала комісія з перевірки. У нас це перевіряє французький інженер, який підписує рахунки. Є багато допрацювань, які ми не завершили минулого року. Тому недоліки, які були виявлені минулого року будуть виправлені у 2017 році», - поділився Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор».

За його словами, найбільшим ворогом доріг є вода і понаднормова експлуатація. Якщо забрати з дороги воду і слідкувати за правильною експлуатацією, то проблем зі станом доріг було б значно менше.

«Дороги, де не проводився капітальний ремонт, в поганому стані. З кожної дороги потрібно вивести воду. Також ми отримали в спадок дороги, які не буди розраховані на таку експлуатацію, яка здійснюється на сьогоднішній день у Львові. На тих вулицях постійно стоїть вода, бо коли вони будувалися, ніхто не думав про систему водовідведення.

Якщо взяти, до прикладу, вул. Зелену, там на деяких ділянках, по кілометру, немає водовідведення. Зрозуміло, що ця ділянка дороги буде сипатися і ніякі ямкові ремонти не допоможуть. Тому треба крок за кроком, проводити капітальні ремонти доріг, встановлювати систему водовідведення і слідкувати за експлуатацією. Така реформа довга в часі і потребує значних коштів», – додав Олег Береза.

dailylviv.com

До теми

22:03 10 квітня 2021 р.

АТБ оштрафують за дозвіл впускати в магазини людей без масок

Держпродспоживслужба оштрафує мережу "АТБ" за порушення протиепідемічних заходів і дозвіл пускати в магазини мережі людей без масок, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Економіка

21:33 10 квітня 2021 р.

Відновили поїзди далекого сполучення до Закарпаття

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації. Продаж залізничних квитків відновлено 10 квітня з 18:00.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу