1 грудня - продовження Податкового майдану: ФОПи висунули сім вимог владі

18:41 28 листопада 2020 р.

Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України відповідно до стандартів ЄС - цього хочуть усі представники мікропідприємництва.

Податковий майдан #SaveФОП "Право на працю" оприлюднив у Фейсбуці свої вимоги, пише DailyLviv, які будуть висунуті 1 грудня під стінами Верховної Ради у Києві:

1. Терміново розглянути та ухвалити законопроекти №3993, та №№3853-1(2) (розроблені з урахуванням законопроектів №№2644, 2645). 

2. Утворити при Президентові України постійно діючий консультативно-дорадчий орган, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні. Цей орган повинен бути створений на паритетних засадах участі в ньому представників влади та представників мікропідприємництва.

3. Всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, повинні вноситись виключно після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків. Головним критерієм реформ в Україні має стати зменшення втручання чиновників у господарську діяльність.

4. Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.

5. Запровадити мораторій на перевірки мікробізнесу усіма контролюючими органами до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС.

6. Запровадити мораторій на усі види перевірок усіма контролюючими органами до моменту зняття обмежень, запроваджених законодавчою та виконавчою владою, під час існуючої загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні, дії надзвичайного стану чи карантину.

7. Приймати зважені рішення стосовно карантину в умовах ймовірної загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні (COVID-19) та вжити усіх заходів для дотримання конституційних прав та свобод і не допустити обмеження діяльності малого та мікробізнесу, забезпечивши рівні можливості для всього бізнесу без виключень.

Ці вимоги, мабуть, далекі від компромісних пропозицій Президента і його команди.

Нагадаємо, Податковий Майдан#SaveФОП: у Львові анонсували масштабну акцію підприємців 3 листопада у Києві

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес.

В Україні розпочався Податковий майдан (відео)

У Раді для ФОПів розглянуть компромісний законопроєкт Президента

dailylviv.com

До теми

18:40 26 січня 2021 р.

ЛОР вирішила разом з "Львівгаз" і "Львівгаззбут" скласти списки газорозподільних систем, щоб передати їх тергромаді

Львівська обласна рада підготувала проєкт рішення щодо передачі газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівщини. З такою ініціативою депутати обласної ради звернуться до Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України.

Рубрика: Економіка

17:33 26 січня 2021 р.

На Львівщині надаватимуть в середньому по 220 тис грн кредиту для будівництва житла в селі

У межах проєкту Комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян Львівської області в 2021 році планують надати 12 кредитів для сільських забудов.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу