Алюмінієві композитні панелі для сміливих дизайнерських рішень

14:42 26 серпня 2021 р.

Фото до новини

Алюмінієві композитні панелі (АКП) застосовуються не тільки для обробки фасадів будинків самого різного стилю, але і для інтер'єрних робіт.

В основному, цим матеріалом декорують приміщення аеропортів, виставкових центрів та інші місця, де необхідно втілити в життя сміливі дизайнерські ідеї. До речі, в Україні АКП можна придбати в компанії "Алютал": alutal.com.ua.

Переваги та недоліки алюкобонда

Алюмінієві композитні панелі являють собою «бутерброд» з металевих листів з начинкою з полімерного наповнювача. Така конструкція визначає всі достоїнства цього оздоблювального матеріалу, основні з яких:

  • можливість кріплення на будь-який фасад, навіть дуже старий;
  • екологічна чистота;
  • стійкість до займання;
  • стійкість до корозії, міцність і надійність;
  • можливість створення на фасаді різних декоративних і функціональних елементів.

Цей оздоблювальний матеріал залишає великий простір для творчості: комбінуючи елементи різних кольорів і фактур можна створювати надзвичайний дизайнерські рішення.

Властивості та застосування алюмінієвих композитних панелей

Мабуть, єдиний істотний недолік алюкобонда — низька опірність цілеспрямованому пошкодженню. Але, наприклад, керамічні облицювальні плити руйнуються ще простіше.

Як не помилитися у виборі?

Насамперед визначтеся з призначенням алюмінієвих панелей. При зведенні вентильованого фасаду, щоб уникнути перевантаження каркаса будівлі, слід використовувати легкі плити. Міцні та важкі елементи відмінно підійдуть для монтажу габаритних рекламних конструкцій. Щоб уникнути корозії, кріпити панелі слід за допомогою болтів з нержавіючої сталі або алюмінію.

До початку облицювання слід зміцнити стіни, заштукатурити обсипаючі та розтріскуючі ділянки. Обов'язково враховуйте клас пожежної безпеки полімерного наповнювача панелей і співвідносите цей показник зі специфікою використання будівлі.

Ретельно потрібно виконати і підрахунок матеріалу, залишивши необхідний запас. Слід уточнити не тільки терміни виготовлення, а й умови доставки продукції. Якщо потрібно докупити матеріал, то краще це робити у того ж постачальника, у якого здійснювалася основна закупівля, оскільки базові відтінки у всіх виробників відрізняються. Якщо вам потрібен ексклюзивний відтінок, то будьте готові, що підсумкова ціна виросте від 10 до 30 %.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів