Альтернатива польській блокаді. Україна формує баржеві каравани на Дунаї

09:42 22 лютого 2024 р.

Фото до новини

Українське дунайське пароплавство (УДП) у зв’язку з блокуванням польського кордону пропонує перенаправити вантажі, які перевозились у країни ЄС вантажівками, на річковий транспорт.

Про це повідомляє Мінінфраструктури, пише DailyLviv.com.

"Річкові перевезення лише флотом УДП є альтернативою 2-5 тисячам вантажівок", - йдеться в повідомленні.

За даними пресслужби, УДП розробило три лінії для баржевих караванів.

Україна - Галац. Це найшвидший маршрут для перекидання вантажу через західний кордон до країн ЄС. Річковий караван може здійснювати 5-7 рейсів до Галацу на місяць. Термін доставлення контейнерів складає лише кілька днів.

Україна - Регенсбург. Маршрут дозволяє доставити вантаж у Німеччину, в найближчу точку до основного ринку споживання українського експорту, або в будь-який порт на Середньому та Верхньому Дунаї. Але тривалість рейсу довше ніж у випадку доставлення в Галац.

Україна - Констанца. Доставлення вантажу в один з найбільших європейських морських портів, з можливістю подальшого експорту в будь-яку точку світу.

Пароплавство також планує виставити на контейнерні лінії додаткові баржеві каравани, які щомісячно забезпечать доставлення 2,1 тис. TEU до Регенсбурга (Німеччина), або 5,9 тис. TEU до Констанци (Румунія), йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Президент Польщі Анджей Дуда підтримує ідею зустрічі українського і польського урядів з представниками Єврокомісії для розв’язання кризи на кордоні, заявив держсекретар канцелярії польського глави держави Анджей Дера.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів