Акцій - на мільярди, доходів - мільйони. Дружина Садового перевершила дружин очільників усіх областей та облцентрів

22:54 4 березня 2024 р.

Фото до новини

Дружина мера Львова Андрія Садового Катерина Кіт-Садова виявилася найбагатшою з-поміж дружин міських голів обласних центрів та голів обласних державних адміністрацій.

Про це повідомило видання NV, яке проаналізувало декларації міських голів та керівників обласних військових адміністрацій, пише DailyLviv.com.

Як зазнає видання, дружина мера Львова Андрія Садового Катерина Кіт-Садова виявилася найбагатшою з-поміж дружин міських голів обласних центрів та голів обласних державних адміністрацій. Такого висновку дійшли журналісти видання NV, які проаналізували електронні декларації мерів та голів ОВА за 2022 рік.

Катерина Кіт-Садова володіла, згідно з декларацією свого чоловіка, 17 тис. акцій по 171 тис. грн у Телерадіокомпанії Люкс (загалом на 2,9 млрд грн) та 1,7 тис. акцій по 1750 грн (загалом на 3 млн грн).

Читайте також: Садовий шокований інформацією про свою нову віллу в Італії (відео)

За 2022 рік дружина Садового отримала 2,3 млн грн від телерадіокомпанії Люкс та 78,6 тис. грн — від радіокомпанії. Жінка також отримала 384 тис. грн за кредитом.

У грошових активах родини Садового — $15,9 тис. Зокрема, дружина мера тримала у готівці $28 тис. та 430 тис. грн, у банку — 6,7 тис. грн. Садовий також зазначив, що його теща мала 154,8 тис. грн на карті.

Читайте також: Садовий показав, скільки заробив торік

Попри те, що сам Садовий власної нерухомості не мав, у власності його дружини був житловий будинок на 660 кв. м у Львові, а також дві земельні ділянки у місті - на 702 та 301 кв. м. Кіт-Садова також орендувала земельну ділянку на 43 кв. м у Львові.

Дружина Садового мала й два автомобілі - Mercedes-Benz V300 2021-го року випуску та Skoda Kodiaq 2017-го.

При цьому Катерина Кіт-Садова мала й два кредити — на 1,2 млн та 384 тис. грн, частину з яких було виплачено.

Читайте також: Будинок міського голови Львова Андрія Садового вдруге цього року обстріляли з гранатомета (відео, оновлено)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів