Аграрії на Львівщині отримають пільгові кредити

17:00 27 вересня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбулось чергове засідання конкурсної комісії щодо визначення учасників виконання заходів «Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2019 році».

Про це повідомили в п’ятницю, 27 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «На виконання заходів цієї програми з обласного бюджету передбачено 19,8 млн. гривень. Відтак, за результатами засідання троє переможців бізнес-планів зможуть отримати пільгові кредити в сумі 1,5 млн. гривень на розвиток аграрних проектів».

«Серед переможців – підприємець, який планує створити першу перепелину ферму на Львівщині. Перемогу отримали й бізнес-проекти із фасування меду та оновлення матеріально-технічної бази агрофірми з вирощування зернових, бобових культур і насіння олійних культур», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Конкурсна комісія вперше надала право на фінансову підтримку підприємствам, які займаються виробництвом органічної сільськогосподарської продукції, у вигляді часткового відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва на суму 28,3 тисячі гривень. Загалом з початку року підтримку отримали 60 господарств на суму 11,9 млн. гривень, з них освоєно 9,1 млн. гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:02 18 серпня 2022 р.

Бронежилети для дітей починають виготовляти на Львівщині (відео)

Львівський оборонний кластер почне виготовляти бронежилети для дітей, яких будуть евакуйовувати зі зони бойових дій, а також для медиків. До Львова з Чикаго прибули 3 тисячі бронежилетів 4 рівня захисту

Рубрика: Економіка

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу