Аграрії на Львівщині отримають пільгові кредити

17:00 27 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбулось чергове засідання конкурсної комісії щодо визначення учасників виконання заходів «Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2019 році».

Про це повідомили в п’ятницю, 27 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «На виконання заходів цієї програми з обласного бюджету передбачено 19,8 млн. гривень. Відтак, за результатами засідання троє переможців бізнес-планів зможуть отримати пільгові кредити в сумі 1,5 млн. гривень на розвиток аграрних проектів».

«Серед переможців – підприємець, який планує створити першу перепелину ферму на Львівщині. Перемогу отримали й бізнес-проекти із фасування меду та оновлення матеріально-технічної бази агрофірми з вирощування зернових, бобових культур і насіння олійних культур», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Конкурсна комісія вперше надала право на фінансову підтримку підприємствам, які займаються виробництвом органічної сільськогосподарської продукції, у вигляді часткового відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва на суму 28,3 тисячі гривень. Загалом з початку року підтримку отримали 60 господарств на суму 11,9 млн. гривень, з них освоєно 9,1 млн. гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:15 27 лютого 2020 р.

НБУ послабив гривню на 12 копійок

Національний банк України послабив офіційний курс гривні на 12 копійок – до 24,649 гривні за долар проти 24,5307 гривні за долар у середу.

Рубрика: Економіка

14:30 25 лютого 2020 р.

Шахти працюватимуть до отримання гірниками іншої роботи, – Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив під час всеукраїнської наради працівників вугільної галузі: «Жодна шахта не може бути закрита чи ліквідована, поки люди не отримають нову роботу, безпечну та з гідною оплатою».

Рубрика: Економіка

10:15 25 лютого 2020 р.

Національний банк України послабив гривню

Національний банк України послабив офіційний курс гривні на п’ять копійок – до 24,4995 гривні за долар проти 24,453 гривні за долар у понеділок.

Рубрика: Економіка