Агентство «Fitch Ratings» підтвердило кредитний рейтинг Львова

13:28 21 червня 2019 р.

  • 0
  • 630


Фото: city-adm.lviv.ua

Рейтингове агентство «Fitch Ratings» підтвердило довгостроковий рейтинг емітента іноземної та місцевої валюти міста Львова на рівні «B-». Перспективи стабільні».

Про це повідомили в п’ятницю, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Рейтингове агентство «Fitch Ratings» присвоїло місту національний довгостроковий рейтинг «AA- (ukr)» зі стабільним прогнозом».

Керівник управління інвестицій та проектів ЛМР Роман Старецький зазначив: «Львів співпрацює з рейтинговим агентством «Fitch Ratings» з 2017 року. Отримання кредитного рейтингу містом є одним з зобов’язань за договорами з Європейським банком реконструкції та розвитку. Кредитний рейтинг міста за міжнародною шкалою залишається незмінним – «В-». Це вважається спекулятивним показником, але зумовлений він, в першу чергу, загальною макроекономічною ситуацією в країні», – поінформували також у міськраді.

«У кожному своєму звіті «Fitch Ratings» зазначає, що рейтинг міста обмежений суверенним рейтингом, тобто рейтингом країни. У цьогорічному звіті агентство також виділило так званий Відокремлений рейтинг міста – той рейтинг, який би місто мало, якби не було обмежене суверенним рейтингом. Він оцінений на рівні «ВВ-», що на 3 пункти краще, ніж суверенний рейтинг», – розповів також Роман Старецький.

«Місто оцінено й за національною шкалою на рівні «AA- (ukr)». Це доволі хороший результат та свідчить про позитивну ситуацію, якщо порівнювати організації та установи в межах України», – повідомив також керівник управління інвестицій та проектів ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:00 20 липня 2019 р.

НБУ зміцнив гривню на майже 21 копійку

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 25,815345 гривні за долар (у п’ятницю – 26,03) та 28,980306 – за євро (напередодні – 29,1953).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 381

11:10 19 липня 2019 р.

На Львівщині завершують будівництво лісорозсадницького комплексу

Реалізація проекту зі створення сучасного розсадницького комплексу із вирощування лісових порід із закритою кореневою системою у державному підприємстві «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» пебуває на етапі завершення.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 345

Останні новини

Нацекзитпол зафіксував потрапляння до ВР п'ятьох партій

У Львові помер за кермом автомобіля його водій

У 118 окрузі Галина Васильченко перемагає Богдана Дубневича, – екзитпол

«ЄС» і «Слугу народу» спостерігачі звинуватили у прихованій агітації

Львівщина вперше показує рекордно низьку явку

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу