Агентство «Fitch Ratings» підтвердило кредитний рейтинг Львова

13:28 21 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Рейтингове агентство «Fitch Ratings» підтвердило довгостроковий рейтинг емітента іноземної та місцевої валюти міста Львова на рівні «B-». Перспективи стабільні».

Про це повідомили в п’ятницю, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Рейтингове агентство «Fitch Ratings» присвоїло місту національний довгостроковий рейтинг «AA- (ukr)» зі стабільним прогнозом».

Керівник управління інвестицій та проектів ЛМР Роман Старецький зазначив: «Львів співпрацює з рейтинговим агентством «Fitch Ratings» з 2017 року. Отримання кредитного рейтингу містом є одним з зобов’язань за договорами з Європейським банком реконструкції та розвитку. Кредитний рейтинг міста за міжнародною шкалою залишається незмінним – «В-». Це вважається спекулятивним показником, але зумовлений він, в першу чергу, загальною макроекономічною ситуацією в країні», – поінформували також у міськраді.

«У кожному своєму звіті «Fitch Ratings» зазначає, що рейтинг міста обмежений суверенним рейтингом, тобто рейтингом країни. У цьогорічному звіті агентство також виділило так званий Відокремлений рейтинг міста – той рейтинг, який би місто мало, якби не було обмежене суверенним рейтингом. Він оцінений на рівні «ВВ-», що на 3 пункти краще, ніж суверенний рейтинг», – розповів також Роман Старецький.

«Місто оцінено й за національною шкалою на рівні «AA- (ukr)». Це доволі хороший результат та свідчить про позитивну ситуацію, якщо порівнювати організації та установи в межах України», – повідомив також керівник управління інвестицій та проектів ЛМР.

dailylviv.com

До теми

14:15 1 грудня 2020 р.

Мерія Львова забороняє літнім майданчикам працювати взимку

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що після 30 листопада суб'єкти підприємництва зобов’язані демонтувати тимчасові споруди. У 2020 році у дозвіл на функціонування та паспорт отримали 320 літніх майданчиків.

Рубрика: Економіка

12:38 1 грудня 2020 р.

Мінімальна допомога з безробіття залишиться без змін, а максимальна збільшиться до 9 080 гривень

З 1 грудня в Україні зростає прожитковий мінімум. Відповідно, збільшаться і виплати, які до нього прив'язані: пенсії, допомога по безробіттю, допомога на дітей та аліменти.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу