Аеропорт «Львів» розширив географію польотів

12:28 24 червня 2019 р.

  • 0
  • 735


Фото: facebook.com/LvivAirport

Географія маршрутів Львівського аеропорту розширилась із 33 напрямків у 2017 році до 46 у 2019 році.

Про це повідомили в понеділок у прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «За п’ять місяців приріст пасажиропотоку становить 50%. Про це сьогодні, 24 червня, під час апаратної наради розповіла генеральний директор державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Тетяна Романовська. Відтак, рівень прибутків аеропорту зріс із 288 мільйонів гривень у 2016 році до 522 мільйонів гривень у 2019 році».

Тетяна Романовська зазначила: «Цьогоріч є підстави сподіватися, що аеропорт сягне своїх рекордних результатів. Уже влітку ми очікуємо на мільйонного пасажира, а наприкінці листопада ця цифра має сягнути позначки два мільйони. За обсягами ми – перший регіональний аеропорт в Україні».

Директор аеропорту також поінформувала: «Відкриваємо також старий термінал, з огляду на те, що в зоні прильоту дуже тісна ділянка прийому багажу. Тому в пікові навантаження старий термінал поки що прийматиме внутрішні рейси, а згодом – чартерні рейси. Хочеться, щоб старий термінал отримав своє друге життя, адже там є зручна інфраструктура. Загалом потенціал аеропорту дуже великий, адже це корелюється із перспективністю регіону».

«У планах керівництва аеропорту – завершення будівництва і здача в експлуатацію об’єктів до Євро-2012, відкриття трансатлантичних рейсів до США та Канади та подальше вдосконалення сфери транспортної логістики та туризму в регіоні», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:15 23 липня 2019 р.

У Львівській міськраді порушили вимоги закону

Депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич з’ясував, що чиновники ЛМР порушили вимоги статті 19 закону України «Про міський електричний транспорт», яка передбачає погодження призначення керівників підприємств міського електричного транспорту в міністерстві інфраструктури України.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 588

16:00 23 липня 2019 р.

Ціна на газ для населення зменшиться на 5,5%

Кінцева ціна на газ для населення у серпні зменшиться щонайменше на 5,5% у порівнянні із липнем, відтак, становитиме не більше 4640 гривень без ПДВ за тисячу кубометрів.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 435

11:06 23 липня 2019 р.

Зміни в законодавстві щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж

Сьогодні, 23 липня, об 11.30 у Львівському прес-клубі – круглий стіл на тему «Зміни в законодавстві щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 384

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу