Аеропорт «Львів» розпочав співпрацю зі шостим лоукостером

11:48 24 грудня 2019 р.


Фото: facebook.com/LvivAirport

До переліку авіакомпаній, яких обслуговує Міжнародний аеропорт «Львів», приєднався азербайджанський бюджетний перевізник «Buta Airways», який здійснив свій перший прямий рейс у Баку.

Надалі впродовж зимового сезону польоти до Львова будуть виконуватися по понеділках і четвергах. Мінімальний тариф в одну сторону складає 29 євро. Першим рейсом прибув 51 пасажир, а на відліт відправились 64 пасажири. Рейс виконували на літаку «Еmbraer 190».

Цей напрямок не є новим для аеропорту «Львів». Впродовж кількох років його здійснює найбільший азербайджанський перевізник «Azаl Airlines». Але ці рейси припинялись на зимовий сезон. Цього року авіакомпанія вирішила змінити політику і передала виконання рейсу своїй дочірній лоукост-компанії «Buta Airways».

Це вже шостий лоукостер в аеропорту «Львів». Також доступні рейси для пасажирів забезпечують «WizzAir», «Ryanair», «Pegasus», «Ernest». Цього року до них також приєднався український лоукостер «SkyUp».

Про це повідомили в аеропорту «Львів». Як інформував «ЩЛ», ірландський лоукостер «Ryanair» (Дублін) з 1 квітня 2020 року запустить рейси зі Львова до Познані (Польща).

dailylviv.com

До теми

20:24 16 травня 2021 р.

Українські заробітчани будуть по-новому платити податки в Польщі

У Польщі з травня 2021-го українським заробітчанам (як і іншим працюючим в країні іноземцям), дозволять отримувати податковий ідентифікатор PESEL (аналог українського ідентифікаційного коду) без прописки. Це спростить процедуру сплату податків.

Рубрика: Економіка

15:04 16 травня 2021 р.

Уже чотири мережі не продаватимуть пальне підвищеної якості

Ще щонайменше дві мережі АЗС долучилися до числа тих, хто вирішив призупинити продаж пального підвищеної якості через запровадження урядом граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни бензину і дизпального.

Рубрика: Економіка

11:46 16 травня 2021 р.

Громадянам і резидентам України дозволено туристичний в'їзд до Греції

Уряд Греції дозволив з 14 травня 2021 року в'їзд у країну туристів з 21 країни, до числа яких увійшла Україна. Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу