9 садівникам зі 180 дадуть 3,2 млн грн: ЛОДА забула назвати їх поіменно

18:26 7 вересня 2021 р.

За результатами засідання обласної комісії з прийняття рішень щодо компенсації витрат суб’єктам господарювання у галузі виноградарства, садівництва і хмелярства право на фінансову підтримку за вищезазначеними напрямами отримали 9 суб’єктів господарювання, а сума попереднього обсягу компенсації складає 3,2 млн грн.

У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулося засідання обласної комісії з прийняття рішень щодо компенсації витрат суб’єктам господарювання у галузі виноградарства, садівництва і хмелярства. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

На засіданні комісії розглянули документи від 9 суб’єктів господарювання та визначили попередні обсяги компенсації та/або дофінансування компенсації фактичних витрат за 2019-2020 роки за напрямами придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю, а також проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення, які проводились згідно з фактичними витратами, що їх зазнали суб’єкти  господарювання у 2019-2020 роках відповідно до затверджених Програмою підтримки виноградарства, садівництва і хмелярства у 2021 розмірів відшкодування.

Як поінформувала директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман, садівництво на Львівщині провадять більше 180 суб’єктів господарювання. Впродовж трьох останніх років сільгосппідприємствами області закладено понад 600 га нових насаджень плодово-ягідних культур.

За результатами засідання комісії право на фінансову підтримку за вищезазначеними напрямами отримали 9 суб’єктів господарювання, а сума попереднього обсягу компенсації складає 3,2 млн грн.

24 млн грн компенсацій отримають садівники на Львівщині. Найбільше - за будівництво холодильників

Сім садових господарств Львівщини отримають компенсацію від держави

На Львівщині заклали понад 600 гектарів нових садів

Аграрії на Львівщині отримають фінансову підтримку

На Львівщині більше і вирощують фруктів та ягід, і споживають: 150 г на день

dailylviv.com

До теми

14:54 25 жовтня 2021 р.

IT-компанія зі Львова отримала американську нагороду за інновації в боротьбі з COVID-19

SoftServe отримав срібло Globee 6th Annual 2021 Business Excellence Awards за технологічні рішення, розроблені компанією для застосування в час пандемії. До них належать: вимірювання показників стану здоров’я з допомогою веб-камер, прорахунок кількості людей в приміщенні з допомогою спеціальних сенсорів та спосіб покращити соціальну взаємодію у віртуальному світі.

Рубрика: Економіка

11:09 25 жовтня 2021 р.

Новий сезон: після саудитів Львівщина готується до туристів з Бахрейну

Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу