81% бюджету Львова – податки з доходів фізичних осіб

09:43 4 жовтня 2013 р.

  • 0

Цього року вони поповнили скарбничку міста 130-ма мільйонами, а підприємства – лише 23-ма.

Як повідомила прес-служба обласного управління міністерства доходів, за дев’ять місяців цього року ним зібрано до місцевого бюджету Львова понад 160,7 млн. грн. податків та інших платежів, що складає 105,3 % прогнозних показників. Таким чином міський бюджет додатково отримав 8,1 млн. грн. податків.

Причому 81% надходжень до нього (130,4 млн. грн.) – це податки з доходів фізичних осіб. Натомість завдяки податку на прибуток із підприємств скарбничка міста поповнилася лише на 23,3 млн. грн. Ще 6,6 млн. грн. отримала як плату за спеціальне користування водними ресурсами.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:12 17 січня 2020 р.

Засновник найбільшого ринку сільгосппродукції в Західній Україні запропонував три кроки до ринку землі

Сьогодні, 17 січня, у Львівському пресклубі засновник групи компаній «Шувар» і найбільшого у Західній Україні гуртового ринку сільськогосподарської продукції Роман Федишин розкаже про три важливі кроки до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі.

Рубрика: Економіка

20:39 16 січня 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Португалію, Норвегію, Фінляндію, Китай

Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького розширює географію рейсів. Цього літнього сезону буде відкрито рейси зі Львова в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

Рубрика: Економіка

17:15 16 січня 2020 р.

Перереєстрація закладів може щороку позбавляти бюджет Львова ста мільйонів гривень

Львівська міська рада наголошує , що зміна адреси реєстрації підприємств, закладів, установ та організацій Львівської обласної ради не має законних підстав, призводить до розбалансування місцевих бюджетів та наносить суттєвої шкоди міському бюджету, а відтак – і територіальній громаді Львова.

Рубрика: Економіка