67% вакансій на ринку праці Львівщини – робітничі

13:00 18 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У Львівському обласному центрі зайнятості запевнили: «Останнім часом на ринку праці зріс попит на робітничі професії».

Директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк повідомив у вівторок6 «На початку вересня цього року база вакансій обласної служби зайнятості складалася із 9731 пропозиції працевлаштування, із них 67,3% були для робітників, 23,7% – для службовців, 9% – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки. Відтак, у 45% вакансій – зарплата до п’яти тисяч гривень, винагорода від п’яти до восьми тисяч гривень значилася у 40%, а 15% становили варіанти працевлаштування із заробітком, вищим за вісім тисяч гривень».

«У січні-серпні цього року фірми і компанії Львівщини задекларували 49,1 тисяч вільних робочих місць і вакантних посад, а послугами служби зайнятості у цей період скористалися 35 тисяч безробітних. Станом на 1 вересня  в області нараховувалося 13,8 тис безробітних, із них майже 62% із вищою освітою», – поінформував також директор Львівського обласного центру зайнятості.

«Серед клієнтів центрів зайнятості домінують жінки – 57,6%, молодь віком до 28 років складає 37,2%. Упродовж восьми місяців поточного року вдалося працевлаштувати 30,8 тисяч  жителів області, з яких 70,3% були забезпечені трудовою діяльністю до набуття статусу безробітного. Ще 5,6 тисячі безробітних охоплено професійним навчанням, 3,5 тисячі – тимчасовою зайнятістю», – доповнив Василь Барилюк.

Про це повідомляється у вівторок, 18 вересня, в прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

11:15 12 квітня 2021 р.

У мерії повідомили, чому не вимикають опалення у Львові

У Львові триває опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, наразі тепло вимикати не будуть, оскільки з середи прогнозують похолодання.

Рубрика: Економіка

11:48 11 квітня 2021 р.

Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу