63 львівських підприємств притримали зарплату на загальну суму 22,4 млн. грн.

17:45 2 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: kasparov.ru

Як повідомляє в середу прес-служба ЛМР, на 142 їх керівників уже скеровано листи в органи прокуратури, на 25 – в держінспекцію з питань праці у Львівській області, на 56 – в міліцію, та 33 – в податкові інспекції.

Як повідомила сьогодні «Щоденному Львову»,  прес-служба міської ради, станом на початок червня 2014 року у Львові наявна заборгованість із виплати заробітної плати на 63 підприємствах на загальну суму 22,4 млн грн. Зокрема, порівняно із минулим місяцем, у червні заборгованість зменшилась на 0,8 млн грн, порівняно із аналогічним періодом 2013 року – на 12,7 млн грн та порівняно із початком року – на 9,6  млн грн. Прес-служба міської ради повідомляє також:

«Відтак з метою покращення ситуації на підприємствах-боржниках усіх форм власності та погашення заборгованості з виплати заробітної плати Львівською міською радою розроблено план заходів та щотижнево проводяться засідання комісії, на яких першочергово заслуховують керівників підприємств-боржників, що допустили таку ситуацію. На засіданнях комісій районні адміністрації м. Львова проводять аналіз виконання графіків погашення заборгованої зарплати керівниками підприємств.

Щодо керівників підприємств, які зловживають посадовими обов’язками та не вчиняють дій з метою ліквідації заборгованості, скеровано 142 листи в органи прокуратури, 25 – в Територіальну державну інспекцію з питань праці у Львівській області, 56 – в міліцію, та 33 – в Державну податкову інспекцію у районах міста Львова. Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати знаходиться на контролі Львівської міської ради, відтак вона систематично вживає заходи з метою ліквідації цієї проблеми».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини