60 депутатів Львівської облради підписалися за сланцевий газ | Новини Львова

60 депутатів Львівської облради підписалися за сланцевий газ

11:24 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Але досі це питання ще не включене у порядок денний сесії: депутати від ВО "Свобода" - проти цього.

Депутат Михайло Дзюдзь оприлюднив список 60 депутатів облради, які підтримали включення питання сланцевого газу у сьогоднішній порядок денний сесії Львівської облради. Серед них - представник Партії регіонів, позафракційні, Во "Батьківщина".

Заступник голови обласної ради Василь Пісний вимагає від голови обласної ради Петра Колодія ставити це питання на голосування, але голова облради зволікає і дозволяє продовжувати дискусію з цього приводу.

Осип Магур сказав, що Михайло Дзюдзь зачитав список депутатів-зрадників українського народу, які діють йому на шкоду. "Мені громада Борислава заборонила голосувати за сланцевий газ. Мені дужедивно, що серед депутатів-змовників є представники Борислава", - сказав Осип Магур.

Коментарі(0)

До теми

20:23 2 липня 2020 р.

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

Уже тиждень як відновив свою роботу автобусний маршрут № 28. На маршруті працює три машини. Однак завантаженість автобусів становить лише 25%, відповідно збитки ЛК АТП № 1, яке обслуговує цей маршрут, вже становлять 30 тис грн.

Рубрика: Економіка

19:34 2 липня 2020 р.

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Рубрика: Економіка

14:04 2 липня 2020 р.

У львівські суди хотіли занести півтори тисячі одиниць зброї

З січня до липня 2020 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області попередили пронесення до приміщень суду 1453 заборонених предметів,

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу