58 компаній на Львівщині вже підписали «Пакт заради молоді»

16:48 5 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 5 вересня, відбулася відкрита зустріч «Співпраця бізнесу та освіти заради кар’єри молоді».

Про це повідомили сьогодні, 5 вересня, у Львівській ОДА, де також конкретизували: «Мета зустрічі – створити платформу для комунікацій між освітою та бізнесом заради кар'єри молоді. Під час дискусії керівник Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Марина Саприкіна презентувала результати Пакту заради молоді.

Зокрема Марина Саприкіна зазначила: «58 компаній уже підписали пакт заради молоді, амбітна ціль пакту – 10 тисяч місць для стажування молоді та працевлаштування».

В облдержадміністрації також розповіли: «Під час дискусії компанії озвучили позитивну статистику реалізованих дієвих програм у своїх структурах. У межах підписання пакту молодь мала можливість отримати перше місце праці, пройти практику та онлайн навчання. За попередній рік також  ввели практичні компоненти та спеціальні курси, програму адаптації. Бізнес позитивно відзначив великий відсоток молоді у складі працівників».

«Серед запропонованих ініціатив – навчання повинно бути не лише для студентів, але й для викладачів, а самі навчальні заклади повинні працювати на вимогу роботодавців, підтвердженням цього є компанії, які змінили навчальні плани на 25% на вимоги фірм. Найважливішим моментом у співпраці бізнесу та освіти є вкладення бізнесу у навчальні заклади із замовленням навчальних програм. Організатори зустрічі – Центр «Розвиток КСВ», Міністерство молоді та спорту України за підтримки Львівської обласної державної адміністрації», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

14:38 27 листопада 2020 р.

Львівська облрада продає Замок Лева братам Керницьким. Самопоміч поскаржиться до суду

Львівська облрада дозволила братам Керницьким викупити без аукціону дві історичні вілли на вул. Глінки в престижному районі Львова за 29 млн грн. Такий результат експертної оцінки майна, проведеної на замовлення управління майном спільної власності ЛОР.

Рубрика: Економіка

12:25 27 листопада 2020 р.

Президент пропонує відтермінувати і списати борги, пені, штрафні санкції і звільнити від сплати податку: кого і як

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт з метою підтримки платників податків на період карантину.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу