58 компаній на Львівщині вже підписали «Пакт заради молоді»

16:48 5 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 5 вересня, відбулася відкрита зустріч «Співпраця бізнесу та освіти заради кар’єри молоді».

Про це повідомили сьогодні, 5 вересня, у Львівській ОДА, де також конкретизували: «Мета зустрічі – створити платформу для комунікацій між освітою та бізнесом заради кар'єри молоді. Під час дискусії керівник Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Марина Саприкіна презентувала результати Пакту заради молоді.

Зокрема Марина Саприкіна зазначила: «58 компаній уже підписали пакт заради молоді, амбітна ціль пакту – 10 тисяч місць для стажування молоді та працевлаштування».

В облдержадміністрації також розповіли: «Під час дискусії компанії озвучили позитивну статистику реалізованих дієвих програм у своїх структурах. У межах підписання пакту молодь мала можливість отримати перше місце праці, пройти практику та онлайн навчання. За попередній рік також  ввели практичні компоненти та спеціальні курси, програму адаптації. Бізнес позитивно відзначив великий відсоток молоді у складі працівників».

«Серед запропонованих ініціатив – навчання повинно бути не лише для студентів, але й для викладачів, а самі навчальні заклади повинні працювати на вимогу роботодавців, підтвердженням цього є компанії, які змінили навчальні плани на 25% на вимоги фірм. Найважливішим моментом у співпраці бізнесу та освіти є вкладення бізнесу у навчальні заклади із замовленням навчальних програм. Організатори зустрічі – Центр «Розвиток КСВ», Міністерство молоді та спорту України за підтримки Львівської обласної державної адміністрації», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

15:58 28 січня 2022 р.

Акумулятори для домашніх сонячних систем: як працюють та навіщо потрібні?

Якщо на вашому даху встановлені сонячні батареї, є очевидна перевага зберігання невикористаної електроенергії в спеціальному акумуляторі, і подальшого її використання вночі або в похмурі дні. Як працюють ці акумулятори, і що потрібно знати перед покупкою?

Рубрика: Економіка

13:59 28 січня 2022 р.

В одному з районів Львова облаштують льодову ковзанку з ярмарком

На вулиці Науковій (біля ТЦ «ВАМ») облаштують сезонну ковзанку та невеликий ярмарок. Відповідне рішення погодили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Рубрика: Економіка

13:00 28 січня 2022 р.

У Львові серед лікувальних установ збудують готель заввишки 55 метрів

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 28 січня, дозволив збудувати 55-метровий готель в зоні лікувальних закладів. Перед прийняттям цього рішення об’єкт вирішили перейменувати на «реабілітаційний центр з готельними номерами», оскільки готелі для цієї зони не передбачені.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу