43 військових містечка на Львівщини віддадуть інвесторам під житло

10:20 25 вересня 2013 р.

  • 0

43 вивільнених військових містечка Львівщини розглядають на предмет будівництва житла для військовослужбовців за небюджетні кошти із залученням інвесторів.

Про це повідомив під час розширеного засідання колегії Міністерства оборони України перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Богдан Матолич, говорячи про стан реалізації плану спільних дій військового відомства та Львівської облдержадміністрації на 2013 рік, – інформує прес-служба Міністерства оборони України.

Він підкреслив, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України Львівську область закріплено за Міністерством оборони України для здійснення взаємодії.
«План передбачає покращення налагодження тісних зв’язків між громадськістю області та військовими структурами Міністерства оборони, участь інститутів громадянського суспільства в обговоренні проектів окремих наказів Міністерства оборони України», – розповів Богдан Матолич.

На виконання плану спільних дій Львівська обласна державна адміністрація надала пропозиції зі створення спільної комісії Міністерства оборони та Львівської ОДА з вирішення проблемних питань земельних відносин.

– Опрацьовано перелік вивільнених військових містечок Львівської області, 43 земельних ділянки яких розглядають на предмет будівництва житла для військовослужбовців за небюджетні кошти із залученням інвесторів. Зокрема, у Львові вони розташовані на вулицях Княгині Ольги, Мечнікова, Стрийській, Максимовича, Гашека, Лисенка, – зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:05 31 травня 2020 р.

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на 6 поїздів у напрямку заходу України

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків ще на 6 поїздів далекого сполучення у напрямку заходу України, які почнуть курсування з 4 червня 2020 року. Про це повідомив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

Рубрика: Економіка

15:57 30 травня 2020 р.

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

Швидкісні потяги готові розпочати рух, відновлення пасажирських залізничних перевезень розпочнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу