43 військових містечка на Львівщини віддадуть інвесторам під житло

10:20 25 вересня 2013 р.

43 вивільнених військових містечка Львівщини розглядають на предмет будівництва житла для військовослужбовців за небюджетні кошти із залученням інвесторів.

Про це повідомив під час розширеного засідання колегії Міністерства оборони України перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Богдан Матолич, говорячи про стан реалізації плану спільних дій військового відомства та Львівської облдержадміністрації на 2013 рік, – інформує прес-служба Міністерства оборони України.

Він підкреслив, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України Львівську область закріплено за Міністерством оборони України для здійснення взаємодії.
«План передбачає покращення налагодження тісних зв’язків між громадськістю області та військовими структурами Міністерства оборони, участь інститутів громадянського суспільства в обговоренні проектів окремих наказів Міністерства оборони України», – розповів Богдан Матолич.

На виконання плану спільних дій Львівська обласна державна адміністрація надала пропозиції зі створення спільної комісії Міністерства оборони та Львівської ОДА з вирішення проблемних питань земельних відносин.

– Опрацьовано перелік вивільнених військових містечок Львівської області, 43 земельних ділянки яких розглядають на предмет будівництва житла для військовослужбовців за небюджетні кошти із залученням інвесторів. Зокрема, у Львові вони розташовані на вулицях Княгині Ольги, Мечнікова, Стрийській, Максимовича, Гашека, Лисенка, – зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу