242 ОТГ і сільрад на Львівщині підтримують запровадження обігу земель

15:45 2 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства провело опитування серед голів ОТГ та сільських рад, яке показало підтримку запровадження обігу земель на рівні 59,7%.

Про це повідомили в середу, 2 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Коли наступного року стартуватиме обіг земель сільськогосподарського призначення, влада та люди на місцях мають бути готові до цього та впевнені в своєму майбутньому, переконані в уряді. Для цього Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства було проведене опитування серед голів ОТГ та сільських рад, яке мало на меті визначити думки місцевої влади, виявити найбільш важливі питання, які необхідно передбачити в законодавстві для забезпечення інтересів громад та дізнатися, якої підтримки потребують регіони для інформування жителів громад про питання обігу земель».

«Опитування голів ОТГ та сільських рад показало підтримку запровадження обігу земель на рівні 59,7%. В ньому взяли участь 4849 респонденти, 81% з яких сільські ради, 12,8% – ОТГ, 4,3% – селища міського типу, 1,5% – міста. За результатами опитування 15% респондентів підтримують запровадження обігу земель, а 45% – підтримують за виконання певних умов, 40% – не підтримують», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Найбільший рівень підтримки земельна реформа отримала у трьох областях – Чернівецькій (84%), Рівненській (75%), Волинській (69%). Найбільша кількість сільрад та ОТГ, де виступили за впровадження земельного ринку, у Львівській (242) Вінницькій (241) та Київській областях (227)», – розповіли також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:51 27 березня 2020 р.

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Рубрика: Економіка