22-23 жовтня у Львові – Всеукраїнський форум об'єднань співвласників багатоквартирних будинків

09:45 22 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: saplikone.wordpress.com

Про це повідомила прес-служба міської ради.

За її інформацією, 22-23 жовтня у конференц-залі готелю «Дністер» по вулиці Матейка, 6 (на фото) у Львові проходитиме 4-й Всеукраїнський форум об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), на якому обговорюватимуть проблеми та перспективи у сфері житлово-комунального господарства України. Причому його вже вчетверте організовує Інститут міста. 

Прес-служба міської ради повідомляє також, що з кожним роком кількість створених в Україні ОСББ зростає. За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у 2012 році кількість створених ОСББ перетнула позначку у 15 709 об’єднань (83.5% від річного плану).

А на кінець 2013 року прогнозують створення близько 20 тис. об’єднань. І це лише невелика частиною житлово-комунальної інфраструктури України.

Тож завданням цьогорічного форуму є налагодження більш тісного діалогу між центральною владою України та людьми, які прагнуть поширювати досвід ОСББ. Очікується, що на форум приїдуть близько 160 учасників зі всіх регіонів України – це представники центральної влади, громадських організацій, голови ОСББ, іноземні експерти та представники банківських установ. 

Відкриття Форуму - о 9:30 год. Цьогорічний форум буде поділено на 5 секцій: 

Сучасний стан ЖКГ України: новини з перших рук. Виступатимуть представники центральної влади, громадських організацій та інші; 

Співпраця ОСББ із фінансовими організаціями; 

Виступи представників ОСББ з регіонів України: досягнення та проблеми. Практики ОСББ можуть обмінятися досвідом, взяти для себе цікаві та ефективні ідеї з інших регіонів та міст; 

Досвід наших сусідів. Секція присвячена успіхам Польщі, Німеччини та Білорусі в сфері житлово-комунального господарства; 

Діяльність управлінських компаній: досягнення та проблеми. Учасники поділяться досвідом роботи альтернативи ОСББ. 

За результатами форуму буде прийнято резолюцію, яку скерують у центральні органи влади. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

Останні новини

ОДА перерахувала на потреби області 415,2 млн. гривень

Троє львів’янок отруїлися чадним газом

На дорогах Львівщини загинули пішоходи

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу