22-23 жовтня у Львові – Всеукраїнський форум об'єднань співвласників багатоквартирних будинків

09:45 22 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: saplikone.wordpress.com

Про це повідомила прес-служба міської ради.

За її інформацією, 22-23 жовтня у конференц-залі готелю «Дністер» по вулиці Матейка, 6 (на фото) у Львові проходитиме 4-й Всеукраїнський форум об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), на якому обговорюватимуть проблеми та перспективи у сфері житлово-комунального господарства України. Причому його вже вчетверте організовує Інститут міста. 

Прес-служба міської ради повідомляє також, що з кожним роком кількість створених в Україні ОСББ зростає. За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у 2012 році кількість створених ОСББ перетнула позначку у 15 709 об’єднань (83.5% від річного плану).

А на кінець 2013 року прогнозують створення близько 20 тис. об’єднань. І це лише невелика частиною житлово-комунальної інфраструктури України.

Тож завданням цьогорічного форуму є налагодження більш тісного діалогу між центральною владою України та людьми, які прагнуть поширювати досвід ОСББ. Очікується, що на форум приїдуть близько 160 учасників зі всіх регіонів України – це представники центральної влади, громадських організацій, голови ОСББ, іноземні експерти та представники банківських установ. 

Відкриття Форуму - о 9:30 год. Цьогорічний форум буде поділено на 5 секцій: 

Сучасний стан ЖКГ України: новини з перших рук. Виступатимуть представники центральної влади, громадських організацій та інші; 

Співпраця ОСББ із фінансовими організаціями; 

Виступи представників ОСББ з регіонів України: досягнення та проблеми. Практики ОСББ можуть обмінятися досвідом, взяти для себе цікаві та ефективні ідеї з інших регіонів та міст; 

Досвід наших сусідів. Секція присвячена успіхам Польщі, Німеччини та Білорусі в сфері житлово-комунального господарства; 

Діяльність управлінських компаній: досягнення та проблеми. Учасники поділяться досвідом роботи альтернативи ОСББ. 

За результатами форуму буде прийнято резолюцію, яку скерують у центральні органи влади. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:12 17 січня 2020 р.

Засновник найбільшого ринку сільгосппродукції в Західній Україні запропонував три кроки до ринку землі

Сьогодні, 17 січня, у Львівському пресклубі засновник групи компаній «Шувар» і найбільшого у Західній Україні гуртового ринку сільськогосподарської продукції Роман Федишин розкаже про три важливі кроки до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі.

Рубрика: Економіка

20:39 16 січня 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Португалію, Норвегію, Фінляндію, Китай

Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького розширює географію рейсів. Цього літнього сезону буде відкрито рейси зі Львова в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

Рубрика: Економіка

17:15 16 січня 2020 р.

Перереєстрація закладів може щороку позбавляти бюджет Львова ста мільйонів гривень

Львівська міська рада наголошує , що зміна адреси реєстрації підприємств, закладів, установ та організацій Львівської обласної ради не має законних підстав, призводить до розбалансування місцевих бюджетів та наносить суттєвої шкоди міському бюджету, а відтак – і територіальній громаді Львова.

Рубрика: Економіка