219 безробітних започаткували торік на Львівщині власну справу

15:05 27 січня 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

У Львівському обласному центрі зайнятості допомогли минулого року знайти роботу 48,1 тисячі жителям області, у тому числі – 15,7 тисячі безробітних, що на 1,5% більше, аніж у 2018 році.

Про це повідомили в понеділок, 27 січня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що рівень працевлаштування безробітних зріс у 2019 році із 33,3% до 35,1%. Причому торік середня тривалість пошуку роботи для безробітних становила 100 календарних днів, тобто порівняно з 2018 роком вона зменшилася на 11 днів.

Завдяки роботі кар’єрних радників 219 безробітних започаткували у 2019 році власну справу, скориставшись одноразовою виплатою допомоги з безробіття для відкриття бізнесу. У середньому кожний підприємець-початківець отримав стартові кошти у сумі понад 31 тисячі гривень.

Найбільше колишніх безробітних будуть займатися бізнесом у сфері оптової та роздрібної торгівлі – 67, ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів, 25 – професійною, науковою та технічною діяльністю, 20 – переробним виробництвом, 15 – тимчасовим розміщуванням і організацією харчування, 14 – сільським, лісовим або рибним господарством.

Як інформував «ЩЛ», у Львівській облдержадміністрації повідомили 20 січня, що, станом на 1 січня 2020 року, роботу шукали на Львівщині з допомогою фахівців обласної служби зайнятості 14 тисяч безробітних.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу