18 компаній зголосилися впроваджувати у Львові електронний квиток

12:42 18 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: скріншот з «YouTube»

У міськраді запевнили: «17 компаній подали документи для участі в тендерному процесі щодо впровадження електронного квитка у Львові. 18-та компанія надіслала документи поштою».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 18 липня: «Вчора, 17 липня, на засіданні тендерного комітету ЛКП «Львівавтодор» відбулося розкриття документацій учасників попередньої кваліфікації тендерного процесу щодо впровадження електронного квитка у Львові. 18 компаній подали документи для участі в тендері».

У комунальному підприємстві «Львівавтодор» розповіли: «51 міжнародна компанія попередньо заявила про зацікавленість у впровадженні автоматизованої системи оплати проїзду у Львові і отримала перелік документів з вимогами для участі в тендерному процесі. Однак, до Львова приїхало 17 компаній, які надали документи для участі в попередній кваліфікації. Також 18-та компанія надіслала документи поштою».

«Відповідно, під час вчорашнього засідання тендерного комітету ЛКП «Львівавтодор» відбулася процедура розкриття заявок учасників. Були перевірені наявність документів і прийнято рішення про допуск учасників до попередньої кваліфікації проекту автоматизована система оплати проїзду», – поінформували також у «Львівавтодорі»

«Велика кількість учасників у Львові свідчить про зацікавлення у впровадженні у Львові електронного квитка. Також, чим більша кількість заявлених учасників, тим більша вірогідність вибрати конкуруючу вартість технічного впровадження автоматизованої системи оплати проїзду», – наголосили у ЛКП «Львівавтодор».

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів