150 млн грн скерують на розвиток громад Львівщини: гроші отримають переможці

20:14 18 лютого 2021 р.

Львівська обласна рада сьогодні, 18 лютого, прийняла Комплексну програму регіонального розвитку Львівщини на 2021 – 2025 роки.

Про це інформує пресслужба Львівської облради, пише DailyLviv.

Ініціатива напрацювати саме Комплексну програму регіонального розвитку належить голові Львівської обласної ради Ірині Гримак.

Програма сприятиме територіальним громадам сіл, селищ, міст, а також їх об’єднанням у вирішенні місцевих і регіональних проблем шляхом проведення щорічних конкурсів проєктів регіонального розвитку.

На реалізацію цього програмного документа в 2021 році передбачили з обласного бюджету 150 млн грн.

Програма має три напрямки:

- Конкурс проєктів місцевих ініціатив (у 2021 році нижня гранична вартість проєктів – від 100 тис грн, верхня межа – 500 тис грн. Із 2022 року до 2025 року: від 100 тис грн і вище, максимальна сума субвенції з обласного бюджету не повинна перевищувати 500 тис грн);

- Конкурс проєктів регіонального розвитку (у 2021 році нижня гранична вартість проєктів – 1,5 млн грн і більше. Із 2022 року до 2025 року: вартість проєктів – від 3 млн грн і більше, максимальна сума субвенції з обласного бюджету не більше 2,5 млн грн);

- Реалізація стратегічних (розвиткових) проєктів (вартість проектів – від 25 млн грн).

Звертаємо увагу, що напрям «Конкурс проєктів місцевих ініціатив» у 2021 році буде реалізовуватися за старими правилами, тобто в порядку і за вимогами, визначеними Програмою проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 – 2025 роки, затвердженої рішенням облради №866 від 10 вересня 2019 року.

За напрямками програми кошти розподілили таким чином:

«Конкурс проєктів місцевих ініціатив» – 75 млн грн,

«Конкурс проєктів регіонального розвитку» – 50 млн грн,

«Реалізація стратегічних (розвиткових) проєктів – 25 млн грн.

Адміністрування за напрямком «Конкурс проєктів місцевих ініціатив» здійснюватиме відділ з питань реалізації проєктів місцевого розвитку та міжнародної співпраці Львівської обласної ради, а за напрямками «Конкурс проєктів регіонального розвитку» і «Реалізація стратегічних (розвиткових) проєктів» – департамент економічної політики Львівської ОДА.

До теми

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

19:51 26 лютого 2021 р.

П’ять додаткових потягів на Львівщину скерувала "Укрзалізниця"

На останні дні зими й початок весни Укрзалізниця призначила 5 додаткових потягів, які курсуватимуть через Львівську область. У 3 випадках обласний центр є проміжною станцією, ще у 2 – кінцевою.

Рубрика: Економіка

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу