15 квітня у Львові пройде Весняний діловий форум

19:36 14 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У п’ятницю, на «Арені Львів» обговорюватимуть нові стратегії, інструменти та ринки.

У п’ятницю, 15 квітня, у Львові відбудеться Весняний діловий форум», – повідомили сьогодні, 14 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Початок – о 10:00 у приміщенні стадіону «Арена Львів» на вулиці Стрийській, 199. Тематика форуму – «Зміна траєкторії розвитку. Нові стратегії, інструменти та ринки».

До участі запрошені представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ й інституцій, успішні підприємці, які прагнуть економічного розвитку та євроінтеграції України. Серед учасників – представники міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній, підприємств, котрі зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України».

Раніше в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації розповіли:

«Начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис повідомив:

«Під час форуму відбудеться п’ять практичних панелей, на яких учасники зможуть обмінятися досвідом та отримати багато корисної інформації. Проте варто виокремити три панелі.

Перша з них стосується досвіду українських виробників, які уже працюють на європейських ринках. Власне, такі підприємці і будуть ділитися досвідом: вони розкажуть як виходити на ринки ЄС й успішно там працювати.

Друга – це «польська» панель: представники польського бізнесу і асоціацій поділяться досвідом щодо того, як свого часу їх країна виходила з кризи і досягла результатів, які є сьогодні. Ще на одній із панелей буде представлено нові підходи Львівської обласної державної адміністрації до залучення інвестицій».

За словами Романа Матиса, учасники форуму обговорюватимуть питання стабілізації економічної ситуації в Україні в умовах сьогодення, проведуть аналіз стратегії діяльності у напрямку євроінтеграції. Йтиметься також про перспективи здійснення реформування економічної і соціальної сфер.

Усіх присутніх також інформуватимуть про ситуацію в фінансовому та банківському секторах України, а також про проблеми та перспективи розвитку України, як ІТ центру. До участі у форумі організатори запросили представників  органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ й інституцій, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку та євроінтеграції України, представників міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній, підприємств, які зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України. Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням http://dilovyy-forum.com.ua/ua/home».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів