1300 найманих працівників Львівщини отримають компенсацію за карантин

12:53 8 травня 2020 р.

  • 0

На Львівщині державні преференції вже призначені 48 фірмам і компаніям, від яких надійшли фахово виповнені пакети документів і на користь яких ухвалене рішення про надання допомоги з часткового безробіття.

Про це повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

– Тобто 36 суб’єктів господарської діяльності із Трускавця, 6 –  з Дрогобицького району, 3 – зі Львова, 2 – зі Стебника та 1 – з Борислава, що ведуть діяльність у таких сферах економіки як туризм і готельна справа, роздрібна торгівля, охорона здоров’я, будівництво та ін., зможуть отримати компенсаційні кошти для виплати частини заробітної плати понад 1300 найманим працівникам, - наголосив Василь Барилюк.

За його словами, допомога з часткового безробіття встановлюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу та не може перевищувати розмір мінімальної заробітної плати, тобто 4723 гривень. Право на неї мають застраховані особи, з котрими офіційно оформлені трудові відносини, окрім тих, хто отримує пенсію.

Для призначення допомоги з часткового безробіття працедавець повинен звернутися до служби зайнятості та подати заяву на отримання допомоги, написану у довільній формі, копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності, відомості про працівників, у котрих виникло право на допомогу з часткового безробіття, довідку про сплату
єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні 6 місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності,видану ДПС.

Пакети документів для отримання допомоги з часткового безробіття можна подати через скриньки для кореспонденції, що розміщені біля входів до центрів зайнятості чи філій ЛОЦЗ (оригінали), відправити оригінали поштою (адреси за посиланням https://bit.ly/2W9v4Sn) або ж надіслати сканкопії документів електронним шляхом (e-mail за посиланням https://bit.ly/35Dgzck ).

Покрова інструкція щодо порядку отримання допомоги з часткового безробіття на період карантину розміщена на сайті Державної служби зайнятості у рубриці «Роботодавцям» (https://bit.ly/2SCbImA ).

Довідка

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)». Відповідно до новацій у Законі України «Про зайнятість населення» на фінансову підтримку у період вимушеного зупинення (скорочення) діяльності через пандемію можуть розраховувати тільки суб’єкти малого і середнього підприємництва та їхній персонал.

Нагадаємо, уряд нарешті вділив гроші на зарплату працівників лабораторних центрів МОЗ України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

17:11 20 травня 2020 р.

З 22 травня дозволено міські, приміські, внутрішньообласні та міжнародні пасажирські автоперевезення

15 червня – це та дата, коли Україна планує перейти до здійснення внутрішніх та міжнародних авіаперевезень. Вони передбачені на 3-му етапі послаблення карантину.

Рубрика: Економіка

14:33 20 травня 2020 р.

Борги за пільговиків "Укрзалізниці" має віддати держбюджет, - АМУ

19 травня АТ «Укрзалізниця» поширив на своєму сайті публікацію про те, що нібито органи місцевого самоврядування заборгували за пільгове перевезення громадян. Посилаючись на законодавство, автор вказує, що збитки від перевезення пільговиків у приміському сполученні повинні відшкодовуватися за рахунок місцевих бюджетів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу