1 травня у Львові мікропідприємці пікетуватимуть владу за лобізм великого бізнесу

18:24 29 квітня 2020 р.

  • 2

1 травня о 12.00 у Львові під стінами Львівської міськради відбудуться одиночні пікети мікропідприємців (ФОП) Львівщини з вимогою відновлення конституційного права на працю.

"Після запровадження карантинних заходів практично весь мікро- та малий бізнес припинив свою діяльність. Від ательє з ремонту одягу - до магазинчиків в торгових центрах. Після другого місяця карантину стають очевидними цинічна суть та мета лобістів великого бізнесу, адже усе, що стосується їх інтересів не припиняло свою діяльність!

Епіцентр, Ашан, Сільпо, Фокстрот, АТБ та багато-багато інших величезних мереж, отримуючи надприбутки працюють. Попри те, мікропідприємці, несучи величезні збитки – зачинені. 

За майже 2 місяці карантину Уряд не спромігся розробити програму допомоги мікробізнесу, ні розробити шлях до виходу із катастрофічною ситуацією мікропідприємців.

Крім того, порушені основні норми Конституціі України, котрі гарантують кожному громадянину право на працю!  Спочатку нам навісили ярмо фіскалізації та кешбеку законами 128-ІХ та 129-ІХ, а зараз намагаються знищити голодом та злиднями!   

 Підприємець не раб системи, він - вільна людина!  Тому, як  кожна вільна людина, має право на протест, передбачені статтею 39 Конституції України, а також  статті 11 (1) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод Я виходжу на пікет із вимогою реалізувати своє  право на працю, гарантоване мені статтею 43 Конституції України!"- йдеться в повідомленні організаторів.

  Вимоги підприємців:

    1. Терміново, з 1 травня, зняти обмеження і заборони з діяльності всього мікробізнесу, за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог.
    2. На законодавчому рівні скасувати податки з мікропідприємців, яким було заборонено вести діяльність, на весь період карантину.
    3. Терміново скасувати фіскалізацію та кешбек, запроваджені законами 128-ІХ та 129-ІХ, шляхом ухвалення законопроектів 2644 та 2645.
    4. Запровадити мораторій на перевірки контролюючими органами усього мікропідприємництва, до моменту реформування цих органів.
    5. Запровадити пільгове кредитування для мікробізнесу з однозначними, простими та чіткими умовами надання і повернення.

Нагадаємо, українці заплатять 22 мільярди гривень за знищення ФОПів.

Відео з пресконференції 10 березня 2020 року на тему: "Акція протесту у Львові проти знищення мікробізнесу і Україні. Як врятувати ФОПів?"

dailylviv.com

Коментарі(2)

Алла

11:01 30 квітня 2020 р.

Відповісти

https://petition.president.gov.ua/petition/86002 Підтримайте, не будьте байдужі

666

18:36 29 квітня 2020 р.

Відповісти

... хто би згадував про конституційні права тільки не ці мірошники і дрібні мародери ... бо за їхньою "конституцією" підприємець має права -- не оформляти найманих працівників , з метою оптимізувати свій бізнес за рахунок не сплати податків в державний бюджет , не виплачувати найманим працівникам "лікарняні , "декретні" тощо ... наразі ці "права" -- на карантині ... Слава Україні ! ...

До теми

15:57 30 травня 2020 р.

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

Швидкісні потяги готові розпочати рух, відновлення пасажирських залізничних перевезень розпочнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

09:51 30 травня 2020 р.

На Львівщині зареєстровано більше одного мільйона земельних ділянок

У 2020 році державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 46397 земельних ділянок, з них 44852 (95% від їх загальної кількості) заяв надійшли за допомогою онлайн-сервісу Держгеокадастру.

Рубрика: Економіка

17:07 29 травня 2020 р.

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

Сьогодні Львівська міська рада звернулася до Кабінету міністрів України з проханням якнайшвидше розглянути та прийняти постанову, яка передбачатиме порядок надання в оренду комунального та державного майна. Адже відсутність цієї постанови з 1 лютого цього року унеможливила процес надання в оренду майна по всій Україні.

Рубрика: Економіка

16:34 29 травня 2020 р.

Як відшукати роботу мрії у Львові

Робота мрії - для багатьох недосяжний ідеал, поняття розмите, ефемерне. Як визначити для себе рамки тієї самої роботи, що варто робити для досягнення мети - розповімо у статті.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові в замкненій квартирі вже місяць лежить мертва жінка, - ріелтор

Угорщина відклала відкриття чотирьох пунктів пропуску на кордоні з Україною

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

На Львівщині вшанували рятувальників, які загинули на полігоні ТПВ в Грибовичах

Львівщина - лідер за кількістю хворих на Covid, - МОЗ

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу