1 травня у Львові мікропідприємці пікетуватимуть владу за лобізм великого бізнесу

18:24 29 квітня 2020 р.

1 травня о 12.00 у Львові під стінами Львівської міськради відбудуться одиночні пікети мікропідприємців (ФОП) Львівщини з вимогою відновлення конституційного права на працю.

"Після запровадження карантинних заходів практично весь мікро- та малий бізнес припинив свою діяльність. Від ательє з ремонту одягу - до магазинчиків в торгових центрах. Після другого місяця карантину стають очевидними цинічна суть та мета лобістів великого бізнесу, адже усе, що стосується їх інтересів не припиняло свою діяльність!

Епіцентр, Ашан, Сільпо, Фокстрот, АТБ та багато-багато інших величезних мереж, отримуючи надприбутки працюють. Попри те, мікропідприємці, несучи величезні збитки – зачинені. 

За майже 2 місяці карантину Уряд не спромігся розробити програму допомоги мікробізнесу, ні розробити шлях до виходу із катастрофічною ситуацією мікропідприємців.

Крім того, порушені основні норми Конституціі України, котрі гарантують кожному громадянину право на працю!  Спочатку нам навісили ярмо фіскалізації та кешбеку законами 128-ІХ та 129-ІХ, а зараз намагаються знищити голодом та злиднями!   

 Підприємець не раб системи, він - вільна людина!  Тому, як  кожна вільна людина, має право на протест, передбачені статтею 39 Конституції України, а також  статті 11 (1) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод Я виходжу на пікет із вимогою реалізувати своє  право на працю, гарантоване мені статтею 43 Конституції України!"- йдеться в повідомленні організаторів.

  Вимоги підприємців:

    1. Терміново, з 1 травня, зняти обмеження і заборони з діяльності всього мікробізнесу, за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог.
    2. На законодавчому рівні скасувати податки з мікропідприємців, яким було заборонено вести діяльність, на весь період карантину.
    3. Терміново скасувати фіскалізацію та кешбек, запроваджені законами 128-ІХ та 129-ІХ, шляхом ухвалення законопроектів 2644 та 2645.
    4. Запровадити мораторій на перевірки контролюючими органами усього мікропідприємництва, до моменту реформування цих органів.
    5. Запровадити пільгове кредитування для мікробізнесу з однозначними, простими та чіткими умовами надання і повернення.

Нагадаємо, українці заплатять 22 мільярди гривень за знищення ФОПів.

Відео з пресконференції 10 березня 2020 року на тему: "Акція протесту у Львові проти знищення мікробізнесу і Україні. Як врятувати ФОПів?"

dailylviv.com

До теми

19:23 27 лютого 2021 р.

У Львові Сільпо не купить Фуршет, - АМКУ

Тому що концентрація двох активів в одних руках могла б призвести у Львові до обмеження конкуренції, - офіційна версія.

Рубрика: Економіка

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу