1 січня у Львові також курсуватиме громадський транспорт, – ЛМР

18:36 29 грудня 2016 р.

Начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міськради Віктор Щир, запевнив, що 1 січня 2017 року громадський транспорт курсуватиме у режимі вихідного дня, як це завжди відбувається у святкові дні.

Чиновник пояснив: «Перевізники взяли на себе зобов’язання працювати 1 січня».

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, у Львівській міськраді, де також нагадали: «Для забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Львові 23 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення, що управління транспорту та зв’язку ЛМР укладе договори з автомобільними перевізниками, які здійснюють перевезення на автобусних маршрутах загального користування, на термін з 2 січня до 31 березня 2017 року. Зокрема, тимчасові угоди будуть укладені з чотирма перевізниками – АТП-1, АТП-14630, «Фіакр» та «Міра і К», оскільки діючі угоди з ними закінчуються 31 грудня цього року. Планується, що оголошення про конкурс на перевезення на цих 46 маршрутах буде опубліковано у ЗМІ 5 січня 2017 року. Конкурсна процедура триватиме орієнтовно півтора місяця».

А начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир розповідав раніше: «31 грудня закінчуються угоди з перевізниками по 46 маршрутах: 16 маршрутів АТП-1 і по 10 маршрутів АТП-14630, «Фіакр» та «Міра і К». У зв’язку з тим, що з січня управління транспорту стає юридичною особою, прийнято рішення, що всі документи щодо конкурсу має підписувати начальник управління транспорту як організатор перевезень в місті».

Чиновник також зазначив: «Плануємо, що оголошення про проведення конкурсу буде опубліковано у ЗМІ 5 січня 2017 року. Це вже буде старт конкурсу. Конкурсна процедура триває орієнтовно півтора місяця – один місяць дається на подачу документів претендентам і два тижні – на опрацювання документів і звернення в державні органи, які, відповідно до чинного господарства, контролюють цей процес. Якщо 5 січня буде оголошено конкурс, то наприкінці лютого він буде проведений. А на цей перехідний період прийнято рішення виконкому».

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «ЩЛ», договірні зобов'язання між міськрадою й перевізниками, які обслуговують маршрути від №1а до №46 включно, завершуються 31 грудня 2016 року, а тимчасові угоди згідно з рішенням хочуть заключити з 2 січня 2017 року.

dailylviv.com

До теми

13:52 18 січня 2021 р.

У Львові знову не впускають на роботу працівників оборонного заводу(ВІДЕО)

Сьогодні, 18 січня, як і два тижні тому, працівники Львівського заводу радіотехнічної апаратури (ЛОРТА) знову прийшли на підприємство, аби почати свій законний робочий день. Однак їх знову не впустили.

Рубрика: Економіка

10:55 18 січня 2021 р.

Ніхто не платитиме більше, ніж 6,99 грн за кубометр - субсидії залишаються у повному обсязі

Кабінет міністрів України прийняв рішення обмежити ціну на газ для населення. Вона буде діяти як мінімум до кінця березня. Відповідну постанову було ухвалено на сьогоднішньому засіданні уряду.

Рубрика: Економіка

10:16 18 січня 2021 р.

В Україні знизили ціни на газ

Уряд України прийняв рішення про зниження цін на газ для українців. Тарифи знизили до 6,99 гривень за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу