Виконком міськради затвердив зміни до бюджету Львова

13:20 6 грудня 2017 р.

  • 0
  • 465


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету затвердили зміни до міського бюджету на 2017 рік.

Про це повідомили сьогодні, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Очільник департаменту фінансової політики ЛМР Ліна Миколаїв розповіла: «Крім змін, що увійшли до проекту рішення, з міського бюджету Львова запропоновано спрямувати 374,4 тисячі гривень Франківській районні адміністрації для забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків ТзОВ «Львівавтокомплектація» на вулицях Кульпарківська, 139, Науковій, 16 та Володимира Великого, 16. До запропонованого рішення також необхідно включити додаткові пункти. Зокрема: збільшення обсягу державної субвенції для надання пільг і субсидій населенню у сумі 43,973 тисячі гривень; на виплату допомоги малозабезпеченим сім’ям зменшити субвенцію з державного бюджету на 37 мільйонів 501 тисяч гривень».

Чиновник також поінформувала: «За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується провести перерозподіл субвенцій для надання державної підтримки особам з особливими освітянськими потребами, зокрема, у зв’язку із економією, яка склалася по заробітній платі, відповідно до постанови Кабінету міністрів, пропонується перерозподілити ці кошти на придбання засобів корекції психо-фізичного розвитку. Крім того, пропонується зробити перерозподіл коштів згідно програми «Успішний вчитель»: у зв’язку із визначенням переможців, конкурсу 118 тисячі гривень спрямувати на дошкільну освіту і позашкільну освіту».

Ліна Миколаїв також повідомила: «Згідно програми військо-патріотичного виховання пропонується 199,8 тисячі гривень спрямувати у бюджет розвитку на придбання обладнання та предметів довгострокового користування для кабінетів військової підготовки. На забезпечення виплати заробітної плати в поточному році працівникам ПТУ пропонується збільшити видатки на шість мільйонів 100 тисяч гривень, за рахунок економії, яка склалася».

Очільник департаменту фінансової політики ЛМР додала: «Також на виконання програми забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків на вулицях Кульпарківській,139, Науковій,16 і Володимира Великого,16 пропонується збільшити видатки Франківській районній адміністрації у сумі 374,4 тисячі гривень і спрямувати 233,7 тисячі гривень управлінню капітального будівництва для виконання рішень судів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:48 14 грудня 2017 р.

Львівські школи й садки оприлюднили фінансові звіти

У міськраді запевнили: «Відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту», школи і дошкільні навчальні заклади у Львові оприлюднили на своїх веб-сайтах фінансовий звіт про надходження та використання коштів».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 306

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Домашнє насильство

Рубрика: Кримінал

Як відкривати небо: досвід Львова, Грузії, Молдови

Рубрика: Економіка

Обласний і державний бюджети: прогнози на 2018-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-25-2017: віддати борги до Нового року?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу