«Марафон актуальних професій» охопив на Львівщині 4800 старшокласників

14:48 2 квітня 2018 р.

  • 0
  • 603


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині завершився весняний «Марафон актуальних робітничих професій», який відбувався з 19 березня з ініціативи обласної служби зайнятості під гаслом «Живи і працюй в Україні».

Про це повідомили сьогодні, 2 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Організатори «Марафону актуальних робітничих професій» ставили за мету ознайомити шкільну молодь з особливостями роботи працівників різних сфер економіки, які користуються на регіональному ринку праці підвищеним попитом. Під час масового профорієнтаційного заходу учні загальноосвітніх шкіл мали змогу дізнатися про специфіку робітничих професій, освоївши які, можна баз проблем працевлаштуватися. Йшлося про швачок, кравців, кухарів, пекарів, кондитерів, офіціантів, продавців, водіїв електротранспорту, монтерів кабельного виробництва, електрогазозварників, столярів, перукарів, мулярів, малярів тощо».

«Загалом старшокласникам презентували  25 професій. А про перспективи працевлаштування хлопці та дівчата довідалися із виступів представників фірм і компаній, які мають потребу у персоналі, а також під час професіографічних екскурсій на виробництво», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Участь у «Марафоні» актуальних професій взяли 4800 старшокласників Львівщини, освітні послуги їм презентувала 68 навчальних установ, на зустріч з молоддю завітали представники 89 фірм і компаній, які окреслили умови праці, вимоги до потенційних працівників і зарплатні пропозиції. Майбутні випускники побували на 59 підприємствах, де ознайомилися з технологічним процесом, оглянули сучасне устаткування, поспілкувалися з виробничниками, які пов’язали трудову діяльність із тим чи іншим актуальним ремеслом», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Завершився «Марафон» актуальних професій пізнавально-розвиваючими дійствами, що відбулися у Львівському міському центрі зайнятості. У холі Будинку праці вихованці семи професійно-технічних училищ провели для понад 600 старшокласників майстер-класи з декорування пряників, сервірування столу, виготовлення коктейлів, художнього накладання шпаклівки. З цікавістю юні відвідувачі спостерігали за роботою майстра-перукаря, столяра, оператора з обробки інформації та програмного забезпечення, штукатура, слухали повчальні історії про шлях до професії своєї мрії, виступи представників училищ, які запрошували майбутніх абітурієнтів на навчання, а також працівників компаній, які пропонували працевлаштування за тим чи іншим фахом. Отримавши нові знання про світ професій, 100 учнів пройшли тестування з метою професійного самовизначення, а 120 взяли участь у тематичних вікторинах, іграх і забавах, наповнених цікавим і корисним змістом», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:45 19 квітня 2018 р.

У Львові з’явилася ще одна вулиця

Депутати Львівської міської ради присвоїли на пленарному засіданні сесії ЛМР назву «Академіка Григорія Доленка» безіменній вулиці, розташованій між вулицями Академіка Ярослава Підстригача, Тролейбусною, Науковою та Трускавецькою.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 429

15:48 19 квітня 2018 р.

На вулиці Личаківській у Львові буде музична школа, – ЛМР

19 квітня на сесії Львівської міської ради прийняли у власність територіальної громади Львова цілісного майнового комплексу військового містечка №85 на вулиці Личаківській, 105, де в розпочнуть проект будівництва музичної школи.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 390

12:30 19 квітня 2018 р.

Львівська міськрада взаємодіятиме з «Київстаром»

19 квітня на Весняному діловому форумі у Львові відбулось підписання меморандуму про взаємодіюЛМР, ПрАТ «Київстар» і Державного агентства з питань електронного урядування України у сфері впровадження послуги «MobileID».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 576

Останні новини

На дорогах Львівщини загинули троє людей

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мемуари Лариси Крушельницької

Рубрика: Історія

Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

Рубрика: Кримінал

"Комісійні домовленості" у призначеннях гендиректорів медзакладів?

Рубрика: Політика

Створення Громадського руху інформаційного захисту

Рубрика: Політика

Безпека журналістів

Рубрика: Політика

Всі відео розділу