Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

16:13 2 березня 2020 р.

  • 0
  • 10

Відеоміст Львів-Ужгород: «Свобода слова. Правдивого чи й брехливого? Хто і як має відрізняти в інформаційному просторі правду від обману і яким повинно бути покарання за брехню?»

Промовці у Львові:

- Андрій Маринюк, головний редактор інформаційної агенції “Галінфо”;

- Ігор Паславський, доцент Львівського національного університету ім. І. Франка;

- Олег Радик, засновник і редактор сайтів “Діло” та “Форпост”.

Промовці в Ужгороді:

- Анастасія Бачинська, медіаюристка;

- Юрій Бідзіля, завідувач відділення журналістики Ужгородського національного університету, доктор наук із соціальних комунікацій, професор;

- Ірина Бреза, голова Ужгородського пресклубу;

- Віталій Мещеряков, голова Закарпатської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Довідка
Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі та Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники нададуть свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збере пропозиції регіональних експертів та підготує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики.
Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Усі пропозиції – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням-позначкою про вручення.

Інші відео