Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

17:05 24 квітня 2020 р.

  • 0
  • 13

-
Автор відео: Львівський пресклуб

 Промовці у Львові:

- Тетяна Вергелес, журналістка, редакторка;
- Ярослав Гарасим, доктор філологічних наук, професор філологічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка;
- Володимир Лис, начальник служби у справах дітей Львівської ОДА;
- Володимир Бурлачок, головний спеціаліст-юрисконсульт служби у справах дітей Львівської ОДА.

Промовці в Харкові:

- Костянтин Григоренко, головний редактор газети «Обрії Ізюмщини»;
- Ірина Іванова, докторка філологічних наук, доцентка Харківської державної академії культури;
- Володимир Мазур, головний редактор ТРК «Simon»;
- Євген Маслов, медіаексперт.

Запрошуємо всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському і Харківському пресклубам двома способами:
1. інтерактивно – написати свої пропозиції у коментарях до відеотрансляцій у Фейсбуці – https://www.facebook.com/pressclublviv/ або в YouTube https://www.youtube.com/user/pressclublviv;
2. електронною поштою – надіслати зауваження на адресу  pressclub@pressclub.lviv.ua;
Усі ваші пропозиції  – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєкту із публічним повідомленням-позначкою про вручення.

Довідка
Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі та Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники нададуть свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збере пропозиції регіональних експертів та підготує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики.
Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

“Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа". Які з цих заборон є зайвими, а які інші необхідно додати – і чому?” - тема відеомосту Львів-Харків.

Інші відео