Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

15:04 18 квітня 2018 р.

  • 0
  • 433

Прес-конференція у Львівському прес-клубі 18 квітня 2018 року.
Автор відео: Львівський прес-клуб

Відеотрансляція прес-конференції: “Карпати в небезпеці: забудова на Свидівці може призвести до екологічної катастрофи в регіоні”.

Учасники: Софія Шутяк, провідний юрисконсульт МБО “Екологія-Право-Людина”; Богдан Проць, кандидат біологічних наук, координатор проектів Всесвітнього фонду природи WWF; Валерій Павлюк, місцевий мешканець, позивач; Олена Мудра, представник ГО “Екосфера”.

Довідка від організаторів прес-конференції

Уже 7 місяців учасники ініціативної групи “Free Svydovets” захищають збереження гірського масиву Свидівець, що на Закарпатті, від незаконної забудови мега-курортом. Ініціативна група подала в суд на протиправні розпорядження Тячівської і Рахівської РДА щодо затвердження детальних планів під забудову на Свидівці. Суд задовольнив позов активістів, але Тячівська і Рахівська райдержадміністрації подали апеляції. Розгляд справи відбудеться у середу, 18 квітня, о 14:30 у Львівському апеляційному адміністративному суді (вул. Саксаганського, 13). Ініціативна група “Free Svydovets” запрошує громадськість прийти на акцію протесту під стіни суду. Сторінка події на Facebook: http://bit.ly/2HElXjz

Уже 7 місяців учасники ініціативної групи “Free Svydovets” захищають збереження гірського масиву Свидівець, що на Закарпатті, від незаконної забудови мега-курортом.

Інші відео