Що ліпше - ПП чи ТОВ?

14:04 14 березня 2018 р.

  • 0
  • 423

"Бухгалтерська правда"-3-2018.
Автор відео: Львівський прес-клуб

ВІдеопрограма: "Бухгалтерська правда"-3-2018. Що ліпше - ПП чи ТОВ? Податкові накладні – новий етап в житті вашого податкового кредиту".

Теми: Що ліпше - ПП чи ТОВ?? «Ми партнери, хочемо відкрити компанію. Що краще ПП чи ТОВ? - плюси та мінуси кожної із організаційно-правових форм; - як домовитись «на березі»? - чого очікувати від змін законодавства про ТОВ. Зміни, які торкнуться кожного. Податкові накладні – новий етап в житті вашого податкового кредиту: - нові критерії та вимоги щодо блокування податкових накладних; - оновлені порядок та строки оскарженні рішень ДФС; - інші нововведення та підводні камені змін, що стосуються податкових накладних.

Ведучі: Людмила Шахно, директор компанії “Академія професійного бухгалтера”; кваліфікаційні рівні: CAP, СІРА, судовий експерт за спеціальністю економічна експертиза бухгалтерського та податкового обліку;

Олексій Яновський, засновник групи компаній “Західна консалтингова група”, “Яновський і партнери”, “Збережені активи”, “Академія професійного бухгалтера”, адвокат.

Відеотрансляція 14 березня 2018 року.

Коментарі(0)

Інші відео

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу