Відеодебати: Данилків - Доманський (виборчий округ №116)

11:50 30 травня 2019 р.

  • 0
  • 443

Відеотрансляція дебатів у рамках проекту Львівського прес-клубу “Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету”.
Автор відео: Львівський прес-клуб

. Формат дебатів: перша частина триває 30 хвилин - відповіді учасників дебатів (максимальна тривалість кожної відповіді до 2-х хвилин) на однакові запитання модератора-ведучого (кожен з дебатерів має загалом по 15 хвилин власного часу); друга частина триває 10 хвилин - обмін запитаннями між дебатерами (по три запитання, на кожне з яких тривалість відповіді не більше 1 хвилини); третя частина триває 20 хвилин - відповіді дебатерів (тривалістю до 2 хвилин) на запитання журналістів, які присутні у Прес-клубі під час дебатів, а також на запитання з соціальних мереж - від користувачів Facebook і You Tube. Відеотрансляції і зворотний зв'язок - на таких ресурсах: канал в YouTube Press Club Lviv – https://www.youtube.com/user/pressclu... портал «Щоденний Львів» - http://dailylviv.com/ ; сайт Львівського прес-клубу - http://pressclub.lviv.ua/index.php?id=10 ; сторінки у Facebook - https://www.facebook.com/pressclublviv/ і https://www.facebook.com/dailylviv/ ; у Twitter – https://twitter.com/daily_lviv і https://twitter.com/pressclublviv .

Довідка Мета проекту: Інформування мешканців і журналістів Львівщини та України про майбутніх кандидатів у депутати Верховної Ради. Забезпечення комунікацій між виборцями, ЗМІ, експертами і кандидатами в народні депутати та їхніми командами для усвідомленого, якісного вибору нового парламенту. Підвищення рівня прозорості виборчого процесу та активізації і поліпшення діяльності ЗМІ. Паритетне представлення жінок-кандидаток для формування нового парламенту з дотриманням 30% квоти. Проект підтримує «Медійна програма в Україні», яку виконує міжнародна неурядова організація “Internews” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Дебатери: Мирослав Данилків, Українська Галицька партія, депутат Львівської міської ради; Володимир Доманський, самовисуванець, селищний голова Брюховичів. Дебатери балотуватимуться у виборчому окрузі №116

Коментарі(0)

Інші відео

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу