Звільнено з полону двох волонтерів зі Львова – Ігоря Громова й Олега Пучковського (відео)

11:58 2 березня 2015 р.


Фото: facebook.comstepan.sus.7photos

Керівник центру сприяння звільненню полонених і заручників при СБУ Юрій Тандіт повідомив у понеділок, що звільнено з полону львівських волонтерів Громова й Пучковського, які в ніч з 3 на 4 січня помилково опинилися на чужому блокпосту.

Народний артист і волонтер Оксана Білозір повідомила сьогодні, 2 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: Слава Богу! Наші волонтери – Ігор Громов та Олег Пучковський на ВОЛІ! Дякую усім! Дякую Олексію Мозговому за розуміння!».

Натомість керівник центру сприяння звільненню полонених і заручників при СБУ Юрій Тандіт повідомив сьогодні, 2 березня, в ефірі телеканалу «112 Україна»:

«З полону бойовиків звільнені двоє львівських волонтерів. Це львівські волонтери Громов і Пучковский, хлопці, які фактично в ніч з 3 на 4 січня вийшли з території України туди під лінію, куди перевозили продукти, це відомі волонтери, та, на жаль, вони там промахнулися, вийшли на чужий блокпост.

Ви знаєте, що на початку січня там було досить важко. І потрапили до «Привидів», перебували довгий час там, під Олександром Мозговим, і тільки завдяки людським стосункам, з ним «контачила» Оксана Білозір, їй вдалося у цієї людини, яка часом буває доволі жорстокою до наших хлопців, вдалося зберегти їм життя, і вони сьогодні вночі під ранок вийшли на нашу територію».


Відео: «112 Україна»

dailylviv.com

До теми

23:13 24 травня 2022 р.

росіяни наступають на Луганщині по всіх напрямках одночасно: шалена кількість бійців і техніки, - Гайдай

росіяни наступають на Луганщині по всіх напрямках одночасно. рашисти стягнули в область шалену кількість бійців і техніки. На окупованих територіях орки тримають напоготові вертольоти та важку зброю.

Рубрика: Ситуації

19:25 24 травня 2022 р.

Перші добровольчі формування тергромад Львівщини, серед яких жінки, почали складати присягу

Перші добровольчі формування територіальних громад Львівщини почали складати присягу. Зокрема, сьогодні на вірність Україні та її народу присягнули бійці добровольчого формування №2 Ходорівської ТР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу