Звільнено з полону двох волонтерів зі Львова – Ігоря Громова й Олега Пучковського (відео)

11:58 2 березня 2015 р.


Фото: facebook.comstepan.sus.7photos

Керівник центру сприяння звільненню полонених і заручників при СБУ Юрій Тандіт повідомив у понеділок, що звільнено з полону львівських волонтерів Громова й Пучковського, які в ніч з 3 на 4 січня помилково опинилися на чужому блокпосту.

Народний артист і волонтер Оксана Білозір повідомила сьогодні, 2 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: Слава Богу! Наші волонтери – Ігор Громов та Олег Пучковський на ВОЛІ! Дякую усім! Дякую Олексію Мозговому за розуміння!».

Натомість керівник центру сприяння звільненню полонених і заручників при СБУ Юрій Тандіт повідомив сьогодні, 2 березня, в ефірі телеканалу «112 Україна»:

«З полону бойовиків звільнені двоє львівських волонтерів. Це львівські волонтери Громов і Пучковский, хлопці, які фактично в ніч з 3 на 4 січня вийшли з території України туди під лінію, куди перевозили продукти, це відомі волонтери, та, на жаль, вони там промахнулися, вийшли на чужий блокпост.

Ви знаєте, що на початку січня там було досить важко. І потрапили до «Привидів», перебували довгий час там, під Олександром Мозговим, і тільки завдяки людським стосункам, з ним «контачила» Оксана Білозір, їй вдалося у цієї людини, яка часом буває доволі жорстокою до наших хлопців, вдалося зберегти їм життя, і вони сьогодні вночі під ранок вийшли на нашу територію».


Відео: «112 Україна»

dailylviv.com

До теми

18:52 4 березня 2021 р.

Чернівчани можуть їхати до Києва потягами з Кам'янця-Подільського, Чорткова або Заліщиків

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупинено продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 березня 2021 р.

У Львові повідомили про замінування ЛОДА і СБУ

Повідомлення про замінування приміщень Львівської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України у Львівській області виявилось неправдивим.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу