Знищену російсько-терористичними військами вежу аеропорту Донецька відтворили у Львові на пляшках (відео)

10:48 20 лютого 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Зображення легендарної вежі донецького аеропорту прикрасило пивну пляшку. Продукт львівських броварів лише тиждень як у продажу, а вже викликав бурхливу реакцію.

Кореспондент «Телевізійної служби новин» каналу «1+1» Наталка Волосацька розповіла:

«В Україні з'явилося пиво з легендарною вежею «кіборгів» з Донецького аеропорту. Відгуки на креатив маркетологів неоднозначні.

Нове пиво зі Львова зібрало діаметрально протилежні відгуки через свою етикетку

Зображення легендарної та вже не існуючої вежі донецького аеропорту прикрасило пивну пляшку.

Продукт львівських броварів лише тиждень як у продажу, а вже викликав бурхливу реакцію. «Кіборг» Павло Чайка з 79-ої бригади, попри страшні спогади про дві ротації в аеропорту, всміхається до зображення на етикетці.

«Смішно, красиво зроблено. Треба, щоби воно продавалося на території Росії», – каже він.

Боєць розуміє, що використання вежі – це маркетинговий хід. Але жодних образ не відчуває. Хоч і зауважує, що таку патріотичну етикетку волів би бачити на іншому продукті.

«Яке виховання може бути на пиві? Ще б на пачках з-під цигарок… Моя думка – це неправильно. У нас така нація, молодь – нікуди їх не заженеш, вони тільки «косять» від військоматів», – вважає десантник.

У пересічних покупців враження від етикетки різні. В соціальних мережах авторів ідеї здебільшого гнівно засуджують. Наголошують, що це зухвальство – робити гроші на кривавій точці на мапі АТО, саме нагадування про яку може спричинювати біль рідним і друзями тих, хто загинув.

Ті, кому задум сподобався, кажуть, що малюнок асоціюється насамперед із силою і мужністю нового українського війська, а сама вежа вже стала героїчним символом. У популяризації котрого, мовляв, нічого поганого бути не може.

Автори ідеї не приховують, що розраховували саме на резонанс. Але запевняють, що думали не лише про зиск.

«Наша компанія є частиною волонтерського руху. Хтось мусить воювати, а хтось мусить на цю війну заробляти гроші. Я не вважаю, що цей спосіб є аморальний. Навпаки, щоб ця країна мала нову армію, ми мусимо надихатись і творити нову символіку», – пояснив засновник мережі концептуальних ресторанів і співавтор ідеї етикетки Юрко Назарук.

У креативної групи вже є кілька нових ідей, які вони планують реалізувати ближчим часом. Обіцяють, що вони також навряд чи сприйматимуться однозначно».


Відео: https://www.youtube.com/watch?v=Is7nzcVONI8&list=PL1neMztLSbMNZrnTJiMkB83Yo0paounTA

dailylviv.com

До теми

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

12:10 20 вересня 2021 р.

У Львові на вулиці Панаса Мирного нищать віллу - пам'ятку архітектури ХХ століття

На вулиці Панаса Мирного, 10 у Львові без дозволу розбудовують горище у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу