Знайшли жінку, сумку якої сьогодні підірвали у Львівському аеропорту

16:48 21 липня 2021 р.

Фото до новини


Фото: Суспільне

У міжнародному аеропорту "Львів" сьогодні довелося знешкодити забуту підозрілу сумку. Однак в результаті з'ясувалося, що вибухівки в сумці не було.

Про це РБК-Україна розповіли в прес-службі поліції Львівської області, пише Dailylviv.

Правоохоронці встановили жінку, яка була власницею забутої сумки. Власниця розповіла, що в сумці був ноутбук. Жінці нічого не загрожує.

"Встановлено особу жінки, яка забула в аеропорту сумку. Їй нічого не загрожує. Людина випадково забула сумку. За її словами, там був ноутбук", - сказали в поліції.

Кримінальну справу правоохоронці за даним фактом не відкривали.

"Немає чого відкривати, людина забула сумку. Там не було вибухівки. Нічого не сталося, але поліція повинна була перевірити інформацію про підозрілий предмет. Сумка була знешкоджена, бо для її перевірки була загроза", - додали правоохоронці.

За повідомленням Суспільного, пасажирку, яка залишила багаж, зняли з рейсу. Вона не є громадянкою України. Через цю ситуацію 9 рейсів було затримано. Свою роботу аеропорт відновив близько 11.50.

"Ми знайшли літак, знайшли пасажирку – це була пасажирка турецьких авіаліній", — розповіла директорка аеропорту "Львів" Тетяна Романовська.

З аеропорту Львів евакуюють працівників та пасажирів: шукають вибухівку

У Львові знайшли покинуту сумку з ноутбуком в аеропорті і підірвали її

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів