Всі зміни в карантині: можна з 25 січня, але заборонено до 28 лютого (перелік)

10:51 25 січня 2021 р.

З 25 січня в Україні зупинено посилені протиепідемічні заходи, проте карантинні заборони діятимуть до 28 лютого. Повний їхній перелік - на світлині.

Від сьогодні в Україні знову можуть працювати непродовольчі магазини та ринки, торгові центри. Заборону на їх роботу, як і на продаж окремих видів товарів у супермаркетах, скасували. Про це нагадують в Уряді, пише DailyLviv.

Відновлюють роботу кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування. Столики мають бути на відстані не менше, аніж 2 м один від одного, не більше чотирьох осіб за столиком. Розрахункові операції повинні припинятися о 22:00.

Кінотеатри і театри, заклади культури можуть працювати із заповненістю не більше ніж на 50% місць. 

У музеях та галереях має перебувати не більше однієї людини на площі 10 кв. метрів.

Спортзали і фітнес-зали мусять працювати з обмеженою кількістю відвідувачів у залі - одна людина на 20 м кв. Відвідувачі мають заходити і пересуватися у приміщенні в масках.

На релігійних заходах у приміщенні має бути на більше однієї особи на 5 кв. метрів; на відкритому повітрі - дистанція 1,5 метра між людьми.

Заборонені масові заходи за участю понад 20 людей.

Також заборонена робота дискотек, закладів харчування з організацією дозвілля, робота після 22:00 до 7:00 ресторанів і кафе.

Залишається заборона на проведення планових операції та госпіталізацій. Можливі лише винятки як паліативна допомога, допомога при пологах та вагітності, піклування про новонароджених, лікування онкохворих та інша невідкладна медична допомога.

Під забороною перевезення пасажирів громадським транспортом на міських, приміських внутрішньообласних, міжобласних маршрутах у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, передбаченого технічною характеристикою транспортного засобу.

Заборонено відвідувати установи соцзахисту, де перебувають літні люди, ветерани війни, особи з інвалідністю, психічними порушеннями тощо.

Зберігається заборона перебувати без маски в громадському транспорті та громадських місцях, а на вулиці - без документів, що засвідчують особу.

Карантинні обмеження діють до 28 лютого. Вони за своїм змістом нагадують ті, що діяли в грудні 2020 року.

Крім того, Уряд раніше заявляв, що є велика ймовірність продовження строку карантину до кінця березня. Це рішення залежатиме від темпів поширення коронавірусної інфекції.  

Нагадаємо, що не діятимуть з 25 січня додаткові обмежувальні заходи для закладів освіти, встановлені на період 8-24 січня 2021 року.

Але з 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236. 

Згідно з цим документом, на період дії карантину заборонено:

- відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

- відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

- проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

В Україні сотні людей повторно захворіли на коронавірус, - Степанов

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу