Зі сходу України повернулися додому правоохоронці Львівської залізниці

16:05 26 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба управління МВС на Львівській залізниці

За весь час несення служби зауважень на адресу транспортних міліціонерів не надходило.

Правоохоронці Львівської залізниці повернулися з відрядження на схід України. Службу на об’єктах залізничного транспорту Донецької області вони несли зі серпня 2014 року.

За цей період у відрядженнях побували близько 500 силовиків. Останній черговий загін співробітників транспортної міліції повернувся з зони АТО.

Зустрічали правоохоронців рідні та близькі, які збуджено перемовлялися в передчутті швидкої, такої довгоочікуваної, зустрічі. Здавалося, що правоохоронці й самі не вірять, що вони повернулися.

Усі вони – співробітники карного розшуку, слідчі, працівники кадрових підрозділів, штабу, патрульні – забезпечували правопорядок і громадську безпеку на території Донецької залізниці. Для багатьох це відрядження було не першим. 

За такий тривалий час представники загону виявляли боєприпаси, розкривали злочини, в тому числі і тяжкі, надавали допомогу місцевому населенню. І тепер відрядження закінчено. 

Командир загону Роман Іваникович Доповів додому про благополучне повернення: «Всі повернулися додому живими і здоровими. За весь час несення служби зауважень на адресу наших співробітників не надходило».

Своєю чергою, керівник управління МВС на Львівській залізниці Василь Підгаєцький  подякував співробітникам за сумлінне виконання службових обов'язків у непростому відрядженні на Сході.

Про це повідомили сьогодні, 26 червня, в прес-службі управління МВС України на Львівській залізниці.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації