Зі Львова вирушили на Донбас близько 40 десантників (відео)

21:22 17 жовтня 2014 р.


Фото: old.dailylviv.com

Солдат 80-ї аеромобільної бригади Назарій Мельничук пояснив у п’ятницю:«Нам потрібно їхати і захищати рідну землю. Якщо ми москаля не спинимо там, то він прийде завтра в наші домівки».

Сьогодні, 17 жовтня, зі Львова в зону антитерористичної операції вирушили близько 40 бійців 80-ї окремої аеромобільної бригади. Як повідомила репортер «ZIK-Стрім» Оксана Маруняк, вирушили бійці із військової частини, що на вулиці Стрийській.

Частина десантників уже була в зоні АТО, інші їдуть вперше. Керівництво військової частини запевнили, що бійці їдуть забезпечені усім необхідним.

«Їдемо, щоб перемогти і повернутися», – сказав солдат 80-ої аеромобільної бригади. Перед відправленням у клубі на території частини священик благословив солдатів.

«Звичайно, тривожно, але мій тато їде захищати Україну. Думаю, все буде добре»,–зазначила донька бійця Ольга.

Про це повідомляється в п’ятницю на сайті Західної інформаційної корпорації. Натомість інтернет-видання «Zaxid.net» розповів сьогодні, 17 жовтня:

«У п’ятницю, 17 жовтня, зі Львова в зону АТО вирушають десантники з 80-ї аеромобільної бригади. Більшість з них побуває у спецзоні вперше, хоча є й такі, що поїдуть на схід уже вдруге. Переважно це мобілізовані.

«Нам потрібно їхати і захищати рідну землю. Якщо ми москаля не спинимо там, то він прийде завтра в наші домівки суди», – розповів солдат, мобілізований із Здолбунова Назарій Мельничук.

Скільки конкретно їх їде і про маршрут десантники не повідомляють, пояснюють – заради безпеки. Проте хлопці знають, де відбуватимуть службу в зоні АТО. Загадувати наперед скільки часу там будуть – бояться, адже досвід свідчить: в більшості випадків 45-дегнне відрядження затягується надовго».

Про це повідомляється в п’ятницю на сайті інтернет-видання «Zaxid.net».


Відео: Telekanal ZIK

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу