Зі Львова відбули до Ліберії близько 200 українських миротворців

14:55 5 червня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

На Львівщині розпочалася 21-ша ротація 56-го окремого вертолітного загону Місії ООН у Ліберії.

Сьогодні, 5 червня, під час 21-ї ротації 56-го окремого вертолітного загону Місії ООН у Ліберії з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького літаком ООН на Африканський континент відбули українські миротворці у кількості близько 200 осіб. Вони замінять своїх колег попередньої ротації, які, виконавши миротворчу місію, повернуться на Батьківщину найближчими днями.

Напередодні на Львівщині, на базі окремого полку армійської авіації відбулася урочиста церемонія проводів до Ліберії українських миротворців нової ротації. З вітальними словами до військовослужбовців звернулися начальник армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Валентин Пістрюга, командир полку полковник Юрій Вербельчук, заступник голови Самбірської райдержадміністрації Леся Ленартович, Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк та інші.

На шляхетну справу військовослужбовців благословили настоятель церкви Святого Рівноапостольного князя Володимира отець Ярослав Фабіровський та настоятель церкви Преображення Господнього та Святого архістратига Михаїла отець Тарас Яворський. Перед тим, як вирушити у далеке закордонне відрядження майбутні миротворці пройшли курс підготовки, під час якого тренувалися до виконання різноманітних за складністю завдань.

Посилена увага приділялася фаховій, психологічній та фізичній підготовці військовослужбовців, удосконаленню ними практичних навичок у володінні технікою та озброєнням, вивченню англійської мови, а також злагодженості підрозділів та загону в цілому. За словами начальника армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майора Валентина Пістрюги, рівень підготовки особового складу національного контингенту 21-ї ротації дозволяє говорити про успішне виконання українцями завдань Місії ООН у Ліберії, адже серед сьогоднішніх миротворців багато військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції на сході України та неодноразово були у відрядженнях на Африканському континенті. 

Також він наголосив на особливості цієї ротації наших миротворців. Відтепер вони будуть виконувати місію ООН у Ліберії упродовж 12 місяців. Командиром національного контингенту 21-ї ротації призначений досвідчений військовий льотчик полковник Павло Комишев.

Про це повідомили сьогодні, 5 червня, в прес-службі Міністерства оборони України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів