Зі Львова до Гніздичіва на Жидачівщині курсуватиме новий автобусний маршрут №736

14:45 24 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, обласний конкурсний комітет з визначення перевізників прийняв рішення відкрити маршрут №736 «Львів АС-8 – Гніздичів».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 24 квітня, «Щоденному Львову»:

«В області курсуватиме новий автобусний маршрут Львів АС-8 – Гніздичів (селище міського типу Жидачівського району на правому березі річки Стрий за 4 км на південь від Жидачева. – «ЩЛ»). Таке рішення прийнято на засіданні обласного конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусному маршруті загального користування, що 23 квітня відбулось у Львівській облдержадміністрації.

За результатами таємного голосування члени комітету прийняли рішення відкрити маршрут №736 «Львів АС-8 – Гніздичів». Його обслуговуватиме ТзОВ «Стрийське АТП».

Окрім цього, визначено також й перевізника на маршруті № 184а «Львів – Рудно». З-поміж двох претендентів таємним голосуванням обрано переможця, яким стало ПАТ «Львівське АТП-14630».

«На попередньому засіданні обласного конкурсного комітету рішення щодо згаданих маршрутів досягти не вдалось. Відтак, було сформовано робочу групу, яка детально опрацювала це питання. Керуючись її рекомендаціями, конкурсний комітет вирішив виставити обидва маршрути на таємне голосування», – розповів в.о. директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Андрій Щеп'як.

Нагадаємо, що 31 березня на першому засіданні обласного конкурсного комітету визначили перевізників у 24-ох напрямках. Проте щодо маршрутів №184а та «Львів АС-8 – Гніздичів» згоди дійти не вдалось. Тому для напрацювання конкретних пропозицій та вирішення цього питання було створено робочу групу з представників комітету».

dailylviv.com

До теми

16:54 9 травня 2021 р.

Хільда не дасть вивезти сигарети в Польщу

У пункті пропуску для автомобільного сполучення Шегині-Медика на українсько-польському кордоні працює непвідкупний службовий собака‍ кінологічної команди митниці.

Рубрика: Ситуації

14:47 9 травня 2021 р.

12 автобусів доїжджатимуть до зруйнованого мосту біля Гайка, на якому облаштували пішохідний перехід

Служба автомобільних доріг у Львівської області облаштувала пішохідний перехід мостом поблизу села Гайок. Відтак, упродовж кількох днів відповідну секцію мосту розчищали, засипали ґрунтом та піском.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу