Зі Львова до Гніздичіва на Жидачівщині курсуватиме новий автобусний маршрут №736

14:45 24 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, обласний конкурсний комітет з визначення перевізників прийняв рішення відкрити маршрут №736 «Львів АС-8 – Гніздичів».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 24 квітня, «Щоденному Львову»:

«В області курсуватиме новий автобусний маршрут Львів АС-8 – Гніздичів (селище міського типу Жидачівського району на правому березі річки Стрий за 4 км на південь від Жидачева. – «ЩЛ»). Таке рішення прийнято на засіданні обласного конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусному маршруті загального користування, що 23 квітня відбулось у Львівській облдержадміністрації.

За результатами таємного голосування члени комітету прийняли рішення відкрити маршрут №736 «Львів АС-8 – Гніздичів». Його обслуговуватиме ТзОВ «Стрийське АТП».

Окрім цього, визначено також й перевізника на маршруті № 184а «Львів – Рудно». З-поміж двох претендентів таємним голосуванням обрано переможця, яким стало ПАТ «Львівське АТП-14630».

«На попередньому засіданні обласного конкурсного комітету рішення щодо згаданих маршрутів досягти не вдалось. Відтак, було сформовано робочу групу, яка детально опрацювала це питання. Керуючись її рекомендаціями, конкурсний комітет вирішив виставити обидва маршрути на таємне голосування», – розповів в.о. директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Андрій Щеп'як.

Нагадаємо, що 31 березня на першому засіданні обласного конкурсного комітету визначили перевізників у 24-ох напрямках. Проте щодо маршрутів №184а та «Львів АС-8 – Гніздичів» згоди дійти не вдалось. Тому для напрацювання конкретних пропозицій та вирішення цього питання було створено робочу групу з представників комітету».

dailylviv.com

До теми

08:46 25 травня 2022 р.

Три ракети вдарили по двох районах Запоріжжя

У Гуляйполі внаслідок російських артилерійських атак горіли господарські споруди, складські приміщення і транспортувальна стрічка елеватора.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу