Зі Львівщини вирушила в зону бойових дій на сході України оперативно-бойова прикордонна комендатура

13:23 10 липня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Державна прикордонна служба України – Західний кордон» в інтернет-мережі «Facebook»

Бійці відправилися в рамках проведення планової ротації прикордонних підрозділів, що виконують завдання на лінії розмежування між силами ‪АТО‬ та незаконними збройними формуваннями.

Для виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції вирушила оперативно-бойова прикордонна комендатура «Мостиська-1». Бійці відправилися на ‪‎схід‬ в рамках проведення планової ротації прикордонних підрозділів, що виконують завдання на лінії розмежування між силами ‪АТО‬ та незаконними збройними формуваннями.

Урочисті заходи з нагоди відправки побратимів на складний східний‪ кордон‬ відбулись вчора, 9 липня, на одному з прикордонних підрозділів Мостиського загону. Бойову комендатуру було сформовано в тому числі з числа військовослужбовців, призваних за мобілізацією та добровольців, керівні посади комендатури укомплектовано штатними офіцерами, які мають досвід роботи з персоналом та служби на кордоні.

Про це повідомили сьогодні, 10 липня, на сторінці «Державна прикордонна служба України – Західний кордон» в інтернет-мережі «Facebook», де таож запевнили:

«Персонал підрозділу забезпечений всім необхідним майном, у тому числі засобами захисту та озброєнням. Також із прикордонниками було проведено планові підготовчі збори, комплекс занять та практичних стрільб, із залученням інструкторів з досвідом виконання завдань в зоні АТО.

Керівництво та персонал прикордонного загону висловлює щирі слова вдячності за допомогу у забезпеченні комендатури громадським активістам керівникам органів місцевого самоврядування Мостищини, політичних та громадських організацій».

dailylviv.com

До теми

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

14:28 4 грудня 2021 р.

Невакцинованого директора школи на Львівщині відсторонили від посади: він подав до суду

Директор Турківської загальноосвітньої школи, колишній міський голова Турки Геннадій Когут хоче довести у суді, що вакцинація від коронавірусу - добровільна, а не примусова. І прокоментував телевізійний сюжет про нього.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 грудня 2021 р.

Пожежа у брюховицькому костелі сталася через зварювальні роботи (фото)

Вчора, 3 грудня, спалахнула пожежа у римо-католицькому храмі святої Терези від Дитятка Ісуса. Її вдалося загасити. Пожежа розпочалася під час час зварювальних робіт, зокрема від займання пінопласту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу