Журнал «Фокус» вважає Львів найкомфортнішим українським містом

17:00 23 листопада 2016 р.

У першій десятці рейтингу комфортності домінують міста Західної України.

Київ надалі залишається найперспективніші з точки зору доходів і кар'єрного зростання.

В опублікованому в журналі «Фокус» рейтингу українських міст свіжому рейтингу комфортності українських міст найкращим містом для життя виявився Львів, натомість Київ є найперспективнішим з точки зору доходів і кар'єрного зростання. На думку видання, перше місце Львова пояснюється тим, що анексія Криму додала місту туристів, а війна на Донбасі – інвесторів і підприємців, яким комфортніше працювати подалі від російської агресії.

Другу та третю сходинку посіли Київ і Хмельницький, які виявилися найперспективнішим і найдешевшими містами відповідно. А загалом у першій десятці домінують міста Західної України.

«Хоч рівень тінізації економіки там є вищим, а офіційні зарплати нижчими, аніж на півдні чи сході, але вони є виразно безпечнішими та надають кращі умови для підприємців у міру євроінтеграційного процесу, який розвивається, та розриву економічних зв'язків з Росією», – зазначають фахівці «Фокусу».

У його свіжому рейтингу також можна побачити декілька сюрпризів. Наприклад, Одеса та Харків, що посіли 14-е та дев’яте місця відповідно.

Щодо Південної Пальміри, то це друге найдорожче місто в Україні після Києва, а рівень зарплат тут є нижчим, аніж у Дніпрі та Запоріжжі. Натомість у столиці Слобожанщини своєю чергою місцеві жителі хвалять міські сервіси, однак високий рівень злочинності та дорожнеча життя все це нівелюють.

«Фокус» додає, що, за офіційними даними, надходження до місцевих бюджетів в 2016 році зросли майже на 50%, а їх сукупний профіцит склав 32 мільярди гривень. Про це повідомили сьогодні, 23 листопада, на «Телеканалі новин «24».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини