Жовтанецька громада також створила місцеву пожежну команду

13:48 1 червня 2017 р.

Фото до новини


Фото: lviv.dsns.gov.ua

Ще шестеро рятувальників подбають у Кам'янка-Бузькому районі про безпеку своїх земляків.

У Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України повідомили сьогодні, 1 червня: «31 травня став історичним днем у житті Жовтанецької громади – цього дня відбулося урочисте відкриття добровільної місцевої пожежної команди. З цією важливою подією привітати громаду завітали начальник Кам'янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України У Львівській області, голова Кам'янка-Бузької РДА, радник голови ЛОДА з питань децентралізації та директор ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед».

В обласному управлінні також запевнили: «Відкриття місцевої пожежної команди на території Жовтанецької об’єднаної територіальної громади було вкрай необхідним кроком. Саме з метою гарантування надійного протипожежного захисту громади було прийнято раціональне рішення створити місцеву пожежну команду на добровільних засадах. Таким чином, функціонування такої пожежної команди сприятиме більш оперативному реагуванню на надзвичайні події та посилить рівень пожежної безпеки на території громади».

Начальник сектору телекомунікацій, інформаційних технологій та «Системи 112» Головного управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Микола Конанець вручив ключі від пожежного автомобіля голові громади, та наголосив, що цей автомобіль стане запорукою безпеки та спокою місцевих жителів. А голова громади Ярослав Деркач зазначив: «Функціонування пожежного депо у с. Велике Колодно, як центрального села ОТГ, дозволить мінімізувати час перебування екіпажу у дорозі, що збереже життя та майно мешканців громади. Відтепер, безпеку та спокій жителів сіл Жовтанецької ОТГ гарантуватиме місцева пожежна команда, яка працюватиме на добровільних засадах». 

«Гарантуватимуть безпеку мешканців у складі місцевої пожежної команди шестеро рятувальників та члени добровільних пожежних дружин в населених пунктах жовтанецької громади», – повідомили також сьогодні, 1 червня, у Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України, де також опублікували фоторепортаж з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини