Збитки від буревію на Львівщині сягнули двох мільйонів | Новини Львова

Збитки від буревію на Львівщині сягнули двох мільйонів

09:32 26 вересня 2013 р.

  • 0

У лікарні все ще залишається один з постраждалих від падіння уламків будівлі.

Керівник департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Олексій Титаренко уточнив, що буревій завдав у Львівській області збитків бюджету в два мільйони гривень, а в лікарні все ще залишається один з постраждалих від падіння уламків будівлі. Інформував також, що фахівці продовжують ліквідацію наслідків стихії, їх фінансують із резервних фондів місцевого бюджету. За даними Олексія Титаренка, «за останні 16 років у вересні таких надзвичайних ситуацій на Львівщині не було».

«Те, що сталося 23 вересня, це справді унікальне явище природи, – запевнив також керівник департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА. – Подія оцінюється як надзвичайна подія місцевого рівня. Рятувальники проводили роботи з розчищення доріг і території від повалених дерев. Роботи проводилися у нічний час при штучному освітленні. Я не пам'ятаю, щоб після буревію так працювали».

Нагадаємо відтак, що 23 вересня буревій повалив у Самборі десятки дерев і зірвав дахи з десятків будинків.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу