Збитки від буревію на Львівщині сягнули двох мільйонів

09:32 26 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3311

У лікарні все ще залишається один з постраждалих від падіння уламків будівлі.

Керівник департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Олексій Титаренко уточнив, що буревій завдав у Львівській області збитків бюджету в два мільйони гривень, а в лікарні все ще залишається один з постраждалих від падіння уламків будівлі. Інформував також, що фахівці продовжують ліквідацію наслідків стихії, їх фінансують із резервних фондів місцевого бюджету. За даними Олексія Титаренка, «за останні 16 років у вересні таких надзвичайних ситуацій на Львівщині не було».

«Те, що сталося 23 вересня, це справді унікальне явище природи, – запевнив також керівник департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА. – Подія оцінюється як надзвичайна подія місцевого рівня. Рятувальники проводили роботи з розчищення доріг і території від повалених дерев. Роботи проводилися у нічний час при штучному освітленні. Я не пам'ятаю, щоб після буревію так працювали».

Нагадаємо відтак, що 23 вересня буревій повалив у Самборі десятки дерев і зірвав дахи з десятків будинків.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:50 18 жовтня 2019 р.

На Львівщині асфальтують два мостові переходи

У Золочівському районі Львівської області ремонтують два мостові переходи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О140103 «Ясенів-Золочів»..

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 309

17:30 18 жовтня 2019 р.

У Львівській міськраді пообіцяли перешкодити забудові землі винзаводу

У Галицькому відділі поліції розслідується кримінальне провадження за фактом доведення до банкрутства Державного підприємства «Львівське агроторгове підприємство».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 336