Збройні Сили України поповнили понад 27 тисяч контрактників

17:30 6 листопада 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

За інформацією заступника міністра оборони України, генерал-лейтенанта Ігоря Павловського, з початку 2018 року на військову службу за контрактом у Збройних Силах України прийнято понад 27 тисяч осіб, у тому числі – 1700 офіцерів.

Про це повідомили у вівторок, 6 листопада, в прес-службі міністерства оборони України. Ігор Павловський розповів також: «Обласні та районні (міські) призовні комісії продовжують свою роботу з питань призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року. В рамках призовної кампанії «Осінь-2018» станом на листопад на строкову військову службу до лав ЗС України призвано близько п’яти тисяч осіб».

«Загалом на виконання Воєнної доктрини України щодо змішаного способу комплектування ЗС України, у 2018 році на строкову військову службу до Збройних Сил України буде призвано 18 тисяч осіб. Військовослужбовцями строкової служби комплектуються посади у підрозділах забезпечення для виконання завдань життєдіяльності бойових військових частин та установ в пунктах постійної дислокації, крім тих, які дислокуються у Донецькій та Луганській областях», – додав заступник міністра оборони України.

Ігор Павловський, запевнив: «Це дозволяє вивільнити військовослужбовців за контрактом для залучення їх в ООС. До виконання бойових завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил та до військових частин, які дислокуються районах проведення ООС, військовослужбовці строкової служби не залучаються».

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу