Завтра з 14:40 до 15:00 у Львові проведуть навчальне оповіщення населення

14:36 14 жовтня 2014 р.


Фото: inlviv.net

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, «у зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть».

У прес-службі міської ради повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що автра з 14:40 до 15:00 у нашому місті проведуть навчальне оповіщення населення. У повідомленні також конкретизують:

«15 жовтня з 14:40 до 15:00 у місті проведуть навчальне оповіщення населення за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен. Оповіщення проводить департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, з метою перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення.

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту «УВАГА ВСІМ». Почувши його, слід негайно увімкнути гучномовці на першому каналі проводового радіомовлення, налаштувати радіоприймачі на хвилю Львівського радіо, телеприймачі – канал ТРК «Львів» Львівської обласної державної телерадіокомпанії і слухати подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. 

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Тож управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення просить мешканців зберігати спокій».

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

11:17 16 квітня 2021 р.

За незаконну прибудову на тротуарі власника оштрафували на 81 тис грн

Про незаконну забудову хідника на вулиці Київській, 9 повідомив у соцмережах та на Гарячу лінію міста львівський архітектор Юрій Столяров. Міські служби оперативно зреагували, на місце виїхали представники райадміністрації та міської Інспекції ДАБК.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу