Завтра у Львові зможуть поговорити з жінками-«книгами»

14:07 27 вересня 2018 р.

28 вересня в рамках Українського жіночого конгресу у Львові відбудуться зустрічі з шістьма жінками-«книгами». Вони розкажуть учасницям та учасникам конгресу свої історї успіху і про вплив їхньої роботи на розвиток західного регіону України.

Однією з таких «живих книг» є голова громадської організації «Центр «Жіночі перспективи», переможниця цьогорічного конкурсу ґендерних ініціатив Асоціації міст України Любов Максимович. Напередодні конгресу громадська активістка розкрила «Щоденному Львову» одну зі сторінок своєї «живої книги».

- Зараз ми працюємо над проектом, який допоможе зробити ґендерний аналіз та «намалювати» ґендерний портрет Львова. Це дасть можливість оцінити динаміку ґендерних перетворень, показати ґендерний вимір суспільного життя і згодом впливати на поліпшення участі жінок в економічному житті громади міста та процесах прийняття рішень на місцевому рівні, - говорить Любов Максимович. 

Ґендерний портрет міста, за словами Любові Максимович, будуть робити у Львові вперше. На основі його результатів розроблятимуть пропозиції для учасниць проекту щодо зменшення гендерних розривів, а також - програми і проекти, які посилять участь жінок в економічному розвитку міста. 

Понад 300 жінок матимуть можливість підвищити свою обізнаність та навички у підприємницькій діяльності та лідерські якості. 

- Цей проект спрямований на активізацію спільноти жінок Львова, які хочуть започаткувати підприємницьку діяльність та молодих жінок і дівчат, які прагнуть до самореалізації та потребують практичних інструментів, аби активно впливати на прийняття рішень у своїй громаді та на місцевому рівні, - наголошує Любов Максимович.

За її словами, на базі ГО Центр «Жіночі перспективи», буде створена платформа «Women’s Lab Lviv, де відбуватимуться навчання, заплановані проектом, та дискусійні клуби. Платформа має стати безпечним простором для проведення заходів з обміну досвідом і об’єднати навколо себе як активних і успішних жінок, так і тих, хто лише розпочинає підприємницьку діяльність.

Довідка:

28 вересня вперше відбудеться Український жіночий конгрес у Львові. Його ініціатором є міжфракційне депутатське об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості».

На Конгрес запрошено 100 учасниць та учасників з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей. Крім того, для обміну досвідом запрошено учасниць із Донецької, Запорізької та Луганської областей.

Усі вони є представниками та представницями об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, державних органів влади та громадськими активістами й активістками.

Український жіночий конгрес в м.Львів покликаний привернути увагу громадськості та представників органів місцевої влади до проблем реалізації ґендерної політики у своїх регіонах, протидії порушенню прав жінок, забезпечення їхніх потреб.  

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу