Завтра у Львові змінять маршрут трамвая №6

09:42 11 березня 2015 р.


Фото: vk.me

Як повідомили у середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, починаючи з 12 березня, через ремонт вулиці Промислової трамвай №6 курсуватиме за зміненим маршрутом.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 11 березня, «Щоденному Львову», що, через ремонт вулиці Промислової, починаючи з 12 березня, через ремонт вулиці Промислової трамвай №6 курсуватиме за зміненим маршрутом. У повідомленні також конкретизують: 

«Як повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, з 12 березня на ремонт закривають частину вулиці Промислової на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького. За словами Олега Берези, наступним етапом буде закриття вулиці Хмельницького на ділянці від вулиці Донецької до вулиці Гайдамацької, а потім на ремонт закриють і вулицю Гайдмацьку.

На вулиці Гайдаміцькій буде замінено і каналізаційний колектор. Олег Береза розповів також:

«Вулиці ремонтуємо в рамках співпраці з ЄБРР. Буде виконаний капітальний ремонт дорожнього покриття, хідників, влаштовано зовнішнє освітлення. Плануємо виконати роботи впродовж семи місяців.

Це останні лоти в рамках проекту з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж 2-го та 6-го трамвайних маршрутів. Вартість робіт складає 4 млн євро».

Як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, на час ремонту будуть внесені зміни у рух трамвайного маршруту №6. Так, з 12 березня трамваї №6 курсуватимуть по вулицяхми Чернівецькою, Городоцькою, Хмельницького, Замарстинівською й Торф’яною.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу